DOVOLENKA PRE RODINY

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

Ponúkame Vám na krátkodobý víkendový alebo dovolenkový prenájom na 2 a viac nocí krásnu romantickú chalupu Majer Biffár. Chalupa sa nachádza na okraji obce Jahodná 12 km od Dunajskej Stredy v regióne Žitného ostrova.
Viac na www.peknachalupa.sk

Ponúkame aj organizovanú fromu rodinnej dovolenky a to je tábor pre rodičov s deťmi alebo deti s rodičmi, ktorí sa ešte nevedia, nechcú alebo nemôžu odlúčiť. Rodinné tábory zaznamenali veľký boom po celom svete. V našom rodinnom tábore budú rodičia s deťmi týždeň spolu, cestovať budú spolu, bývať budú spolu, papať budú spolu, hrať sa budú spolu, na výlety pôjdu spolu a vznikne nám také krásne "spolučentsvo" rodičov a detí.  Dospelí splynú s deťmi a môžu sa tak vrátiť do detských čias. Zároveň ale dúfame, že deti sa na cestu dospelosti ešte nevydajú ... wink

Chalupa na rod. dovolenku

Jahodná, Majer Biffar 439/4

Dovolenka pre rodiny

1 - 100.9 rokov

cena v detaile

autobusová

Termíny:

v detaile

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.