JAZYKOVÉ TÁBORY A ZÁJAZDY

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

LONDON EXPERIENCE

Motivačný jazykový zájazd s dennou výučbou, pestrým programom a ubytovaním v rodinách

10 - 17.9 rokov

Pre veľký úspech vám aj tento prinášame ponuku jedinečného pobytu spojeného s výučbou angličtiny priamo v Londýne. Deti tu môžu stráviť časť letných prázdnin a budú navštevovať kurzy anglického jazyka vedené " native speakrom" . Pritom budú ubytované v rodinách a tak budú mať každodennú  možnosť overiť si svoje jazykové znalosti v praxi.
Okrem výučby je pripravený nabitý program a spolu so sprievodcom spoznáme všetko, čo môžeme za týždeň zvládnuť v Londýne a v jeho okolí. Odporúčame preto vystužiť nohavice v sedacej časti a na topánky nakuť oceľovú podrážku J Navštívime aj južné pobrežie Anglicka - známe mestečko Brighton s jeho zábavným mólom Brighton Pier.
V Londýne nebude chýbať pohľad na Londýn z vtáčej perpektívy London Eye, nevynecháme svetoznáme múzea ako napríklad The Museum of London, Museum of Science, múzeu času Greenwich a prehliadku historických častí mesta - Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Traffargar square a ďalšie. Najviac sa však tešíme na obľúbené návštevy nákupných centier a rušných ulíc Londýna ako napr. Oxford street a Camden market, ale aj na prechádzky po rušných častiach mesta ako China town, Leicester square či Piccadilly cirkus.  Na záver ako balzam na dušu sa vydáme za históriou - na prekrásny zámok Windsor a do jeho priľahlých záhrad.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
361 15.07. - 23.07. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v hostiteľských rodinách. Ubytovanie v hostiteľských rodinách je najlepším spôsobom ako si zdokonaliť angličtinu a zároveň skúsiť anglický spôsob života.

StravaSTRAVA

Účastníci spolu s rodinami raňajkujú a večerajú, obedy dostávajú formou balíčka (packed lunch). Strava je typická anglická, ľahko stráviteľná .... Hlavným jedlom je večera.

DopravaDOPRAVA

autobusová z Bratislavy cez ČR, SRN, Belgicko, Francúzsko (trajekt Calais – Dover)
Bez príplatku je možné pristúpiť aj v Brne a Prahe

V CENE JE ZAHRNUTÉ

doprava autobusom z Bratislavy, ubytovanie s plnou penziou v anglických rodinách na 6 nocí, doobedňajšia výučba jazyka v anglickom jazykovom centre Lewisham, poobedňajší poznávací program v Londýne so sprievodcom, celodenný výlet na južné pobrežie Anglicka do mestečka Brighton, výlet na zámok Windsor, cestovná karta v Londýne na 5 dní, sprievodca CK, poistenie insolventnosti CK
Nepovinný príplatok: vstupné do niektorých múzeí a pamiatok + cca 45 GBP

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

LONDON EXPERIENCE

Áno (odporúčame)Nie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.