PRÁCA

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

DO SVOJICH RADOV PRÍJMEME:

  • zdravotníkov
  • animátorov/oddielových vedúcich
  • vedúcich zájazdu/hlavných vedúcich tábora
  • samostatnú referentku predaja do CK

DO TÁBOROV

Zdravotníci

Mladí muži a ženy nad 20 rokov. Mladším uchádzačom ako požadujeme neodpovedáme.
Kvalifikácia: kurz SČK, absolvent SZŠ, študent LF po absolvovaní 3.ročníka alebo zdravotná sestra, príp.lekár. Nevyhnutný vzťah k deťom a právna bezúhonnosť !!! Prax vítaná.
Podmienkou je aj účasť na školení.

Návratku si môžete stiahnuť TU

Vo väčšine táborov je zdravotník aj vo funkcii oddielového vedúceho !
Odmenu stanovujeme individuálne. Okrem odmeny CK hradí ubytovanie, stravu a dopravu z miesta odchodu do tábora.
Individuálne cestovné náklady nepreplácame.

Oddieloví vedúci/animátori

Mladí muži a ženy nad 21 rokov hlavne do zahraničných táborov. Mladším uchádzačom ako požadujeme neodpovedáme.
Kvalifikácia: uprednostňujeme študentov/absolventov (podľa poradia) Pedagogických fakúlt, Filozofických fakúlt, absloventov SPgŠ a SZŠ. Nevyhnutný vzťah k deťom a právna bezúhonnosť !!! Samostatnosť, zodpovednosť a kreativita sú samozrejmosťou. Prax nutná.
Podmienkou je aj účasť na školení animátorov.

Hlavní vedúci/vedúci(a) zájazdu

Mladí muži a ženy nad 25 rokov. Mladším uchádzačom ako požadujeme neodpovedáme.
Kvalifikácia: uprednostňujeme študentov(podľa poradia )Pedagogických fakúlt, Filozofických fakúlt, absloventov SPgŠ a SZŠ. Nevyhnutný vzťah k deťom a právna bezúhonnosť !!! Samostatnosť, zodpovednosť a kreativita sú samozrejmosťou.

Prax v táboroch NUTNÁ !

Inštruktori a iné pomocné sily

Tieto funkcie u nás nemáme a nezamestnávame, ani bez nároku na odmenu!

Uchádzači o prácu v táboroch, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky, namailujte nám základné údaje o sebe (vek,vzdelanie,príp.prax...)+FOTO ! ckusmev@ckusmev.sk

Mladším uchádzačom ako požadujeme neodpovedáme.

DO KANCELÁRIE

Referentku predaja (VI. - VIII.)

Práca je obzvlášť vhodná pre študentku od 23 do 25 rokov. Forma práce brigádnická na Dohodu o vykonaní práce, v rozsahu 5 dní v týždni, cca 8 hodín/deň.
Podmienky: hlavne samostatnosť a superkomunikatívnosť, výborná znalosť práce na PC na užívateľskej úrovni, dôslednosť, spoľahlivosť, flexibilita, kultivovaný prejav a vystupovanie a tiež príjemný vzhľad.
Počas trvania brigády nie je možné žiadne viacdňové voľno !
Náplň práce: predaj produktov CK, osobné a telefonické vybavovanie zákazníkov, ale hlavne práca v rezervačnom systéme CK (po zácviku), občas jednoduché účtovné operácie (príjem hotovosti, vystavenie dokladu, potvrdenky, pokladňa a pod.), sekretárske práce a pod.
Nič, čo by šikovné a milé dievča za 3,50 €/hod.v čistom nezvládlo wink

Ponuky s kontaktom + FOTO(!) posielajte na ckusmev@ckusmev.sk

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Utorok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Streda po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Štvrtok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Piatok zatvorené - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
More JPC
Kam s detmi
Trendy svietidlá

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.