TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

BAHAMA BANANA

Pohoďák junior

9 - 14.9 rokov

A je to opäť tu! Veľká a dlho očakávaná udalosť! Brány penziónu Lagáň sa otvárajú a ohlasujú korunováciu novej kráľovnej! S ňou prichádza aj osídlenie nových Bahamských ostrovov, kde sa vás už nevedia dočkať noví obyvatelia. Na ostrovoch nepoznáme slovo nuda. Buď skáčeš do bazéna a užívaš si lúče teplého slnka, tancuješ na mega bubble neon party, alebo si zahráš tradičné limbo na bahamskej profi žúrke pod holým nebom. „Zapotíš sa“ pri zorbingovom futbale a naopak schladíš sa pri aqua zorbingu. Určite sa zúčastni aj ostrovných výletov do Budapešti, kde môžeš byť tvárou v tvár nebezpečným žralokom , a do Podhájskej, kde sa môžeš od rána do večera spúšťať na parádnych tobogánoch. Vyhlasuje sa súťaž o najväčší kmeňový totem! Pri toľkých oslavách si však nikto nevšimne ich zmiznutie. Bez nich však zábava pokračovať nemôže. Je na ostrove mafia? Úlohou je pomôcť ostrovnej polícii nájsť zmiznuté totemy a zastaviť porušovanie ostrovných pravidiel. No a potom vás čaká už iba tá najlepšia atmosféra, o ktorú sa po celý čas budú starať tí najzábavnejší animátori ako najcoolovejší boss bossov, či party woman. Príď si užiť  leto tak, ako nikdy predtým! TOTO JE BAHAMA BANANA !

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2017 (ZĽAVA DO 31.08.2017)

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
41 08.07. - 15.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
42 15.07. - 22.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
43 22.07. - 29.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !
Platia Všeobecné podmienky a storno poplatky CK Slniečko klikni

UbytovanieUBYTOVANIE

Penzión Lagáň sa nachádza v prostredí tradičného koloritu úrodných viníc a slnečnicových polí. Táto oáza relaxu a pohody v strede trojuholníka Nitra, Levice a Nové Zámky je vzdialená len 120km od Bratislavy
Čaká vás ubytovanie v 2,3,4,5-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.

K areálu patrí aj zakrytá terasa, bufet, vonkajší bazén, ohnisko, preliezky, stolný tenis, TV, spoločenská miestnosť s dataprojektom, hojdačky ...

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z Bratislavy

Nástup možný aj v: TT a v GA

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program, animátori, zdravotník, materiál + atrakcie: zorbing futbal, aqua zorbing

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 10€ autobusový výlet s celodenným vstupom na termálne kúpalisko v Podhájskej

za príplatok 25€ výlet do Tropicaria

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

BAHAMA BANANA

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Utorok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Streda po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Štvrtok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Piatok zatvorené - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
More JPC
Kam s detmi
Trendy svietidlá

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.