TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

BLÁZNOVSTVÁ A POHODA - to ste ešte nevideli ...

V ponuke aj šialene výhodný 14-dňový turnus !

9 - 15.9 rokov

Pozývame vás do NAJlepšieho, NAJbláznivejšieho a zároveň NAJzábavnejšieho tábora s NAJlepšími vedúcimi.
Tu sa nemusíte báť, že vás v bazéne prepadnú Piráti z Karibiku, ani vám okolo hlavy nepresviští Harry na metle ponáhľajúci sa na ligový zápas v metlobale. Nič také sa v táboroch nedeje, aj keď vám to budú akokoľvek sľubovať. My sa ideme úplne normálne nenormálne blázniť a hrať. Zažijete bláznivú olympiádu, rannú rozcvičku pred večerou, pyžamovú párty a možno vám uvaria jedlo v čudných farbách, z jedálne zmiznú stoly, z jedlá vykuknú chrobáky a možno nás tento rok nenavštívi teta hygienička zo Zvolena ... To všetko sa u nás môže stať a až na to posledné sa aj stáva. Tento rok sme ako bonus tábor obohatili o niekoľko dobrodružných a objavných výprav
Viete, že máme na Slovensku unikátne skalné obydlia vytesané v kameňoch ?  Prešli ste už dobrodružnú trasu starou baňou ? Poznáte Terru Permóniu, kde môžete popracovať s rôznymi materiálmi? Budete tu píliť, orezávať, farbiť, ohýbať, vŕtať a výsledkom bude krásny darček pre rodičov či kamarátov.V zábavnom centre Atlantis, nazrieme do vesmíru či do histórie a získate cenne poznatky aj o našom tele. Keď sa už nabažíte vedy, vrátite sa do reality a tentoraz zamierite do pamiatkovej rezervácie Stará Hora. Ak sa radi bláznite a cestujete, lepší tabor nenájdete. (toto sa malo rýmovaťwink)

 

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2017

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
31 02.07. - 08.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
32 08.07. - 15.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

V chate, väčšinou v 4-posteľových izbách so spoločným sociálnym zariadením alebo v 2+4 posteľových zruboch s vlastným WC o ktoré je vždy bitka. Ubytko je typické táborové, pre nenáročných. Hilton stojí inde, tu kladieme dôraz na program ...
Aby sme sa vyhli prekvapeniu, upozorňujeme, že budova aj chaty sú zväčša drevené a tak sa môže stať, že
schody alebo podlaha vŕzgajú. Až budete veľkí, bude sa vám to páčiť ... :)
Areál tábora pozostáva z dvoch hlavných budov a zrubov, ktoré sa rozkladajú na lúke ohraničenej potôčikom, obklopené lesmi, v kraji, kde sa slniečko len málokedy schová.
V areáli nechýba „bazén“, futbalové a volejbalové ihrisko, basketbalový kôš a rôzne iné atrakcie

StravaSTRAVA

Strava je veľmi chutná, domáca. Pri obede aj pri večeri je vždy dosť na pridanie. Stačí si povedať.

DopravaDOPRAVA

Ocino vás do Sebechlebov určite rád privezie

Názor CKNÁZOR CK

„Klasika“ s nabitým programom a s vynikajúcou atmosférou v peknom prostredí s chutnou stravou v dostatočnom množstve (ak sa predtým „nezatlačíte“ chipsami a nanukmi). Ubytko typické táborové, čisté a štýlové, pre nenáročných. Hilton stojí inde, tu dbáme hlavne na program ...

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Ubytovanie, strava, animátori, program vrátane výletov, materiál.
CK ÚSMEV poskytuje vo svojich táboroch v SR grátis poistenie zodpovednosti za škodu na zdraví a majetku 3.osoby a úrazu s trvalými následkami ... Viac sa dozviete tu.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

BLÁZNOVSTVÁ A POHODA - to ste ešte nevideli ...

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.