TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

V SEDLE S ÚSMEVOM

Ako na divokom západe

8 - 14.9 rokov

Nádherné oravské lúky a malebné prostredie Oravskej priehrady. Miesto späté s prírodou. Koníky, psíky, mačičky a všakovaké iné zvieratká. A náš letný tábor! Bang!!! Spoločne si na koníkoch nielen zajazdíme, ale sa o ne aj dobre s láskou v stajni postaráme. Dáme im ovos, kus cukru i vodou ich napojíme, po hrivách pohladíme. Čaká nás aj plavba loďou, kúpanie v bazéne, športové hry. Zahráme si obľúbenú kartovú hru Bang v životnej veľkosti! Plň úlohy, získavaj ťahy, bav sa s nami a spievaj! Veď to predsa poznáte - Naaa Ooorave dobre, naaa Ooorave zdraaavooo :-)

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
131 30.07. - 06.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
132 06.08. - 11.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
133 13.08. - 18.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !
Platia Všeobecné podmienky a storno poplatky CK Slniečko klikni

UbytovanieUBYTOVANIE

2 - 3 lôžkové izby v hotelovej časti s vlastnými sociálnymi zariadeniami na Ranči u Edyho v Námestove pri Oravskej priehrade, ktoré ponúka rôzne možnosti pre milovníkov koní a krásnej prírody.

Súčasťou areálu je bazén, terasa, ohnisko, tenisové kurty, ihrisko, stajňa, jazdecká škola pre začiatočníkov aj pokročilých, wifi ...

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, 1 hodina jazdenia nakoni denne, teória jazdenia, program vrátane plavby loďou po Oravskej priehrade, materiál

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škody)

za príplatok 28€ intenzívnejšie jazdenie na koni v rozsahu 1 hod. denne/4 dni

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

V SEDLE S ÚSMEVOM

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.