TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

SUNNY RELAX

… alebo Ako zresetovať Šéfku Odpočinku?

7 - 14.9 rokov

Miesto, kde Ťa čaká more odpočinku, zábavy a sladkého ničnerobenia. Na Severke ti Slniečko pripraví najväčší CHILL CLUB široko-ďaleko počas leta. Bazén netrpezlivo čaká a slnečníky sa už trasú, kedy ich začnú slnečné lúče otvárať. Jediný problém má Šéfka Odpočinku, s ktorým bude potrebovať pomôcť. Nebude to ale žiadna veľká fuška. Čakajú tam na vás polihovači, ktorí sa zaručili, že si vás uctia výletom. A nie len tak hocijakým! Pôjdeme do Poľska - do ENERGYLANDIE, najväčšieho zábavného parku v strednej Európe, kde jediná námaha, ktorú vynaložíš, bude tá, aby si sa vyštveral na dáky super kolotoč alebo inú atrakciu. A to za to stojí! Už teraz sa tešíme, ako si pri úplnom ničnerobení maximálne užijeme leto a zažijeme samé nezabudnuteľné zážitky. Brutálny oddych, skvelá zábava a hry, cool time, pohoda, kúpanie, aquazorbing - jedine SunnyRelax! Máš sa na čo tešiť!

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2017

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
71 16.07. - 23.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
72 23.07. - 30.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
73 06.08. - 13.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
74 13.08. - 20.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !
Platia Všeobecné podmienky a storno poplatky CK Slniečko klikni

UbytovanieUBYTOVANIE

Víta vás Penzión Severka, krásne miesto na severe Slovenska, na Kysuciach, neďaleko Čadce
Okrem 3 až 5-lôžkových izieb (vrátane prístelok) s vlastným sociálnym zariadením ponúka sauna, vonkajší bazén, multifunkčné ihrisko (futbal, volejbal, basketbal, tenis), stolný tenis, altánok, opekanie…

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z Bratislavy

Nástup možný aj v: TT, PN, TN, PB, ZA.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program vrátane výletu do najväčšieho zábavného parku v Strednej Európe - Energylandie , material

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,70 € komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

SUNNY RELAX

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Utorok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Streda po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Štvrtok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Piatok zatvorené - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
More JPC
Kam s detmi
Trendy svietidlá

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.