ZAHRANIČNÉ TÁBORY

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

PASTA A BASTA ! - Taliansko

V cene vlastná pláž s ležadlami aj výlet do San Marina. Doprava aj z iných miest SR !

14 - 17.9 rokov

Večný boj toho čo chcete s tým čo nesmiete bude aj tento rok prebiehať na Rimini. Rimini už asi mnohí poznáte a niektorí aj osvedčený hotel Rinaldi. Nenápadný hotel stojí v tichej oblasti Torre Pedrera, je vnorený medzi stromy a má vlastnú záhradku. Na pláž je to len pár minút pohodovej chôdze. (Vzdialenosť je vidieť na jednej z fotografií.) Rovnako príjemne a útulne pôsobí aj jeho trojhviezdičkový interiér, ktorý nie príliš náročným hosťom spoľahlivo poskytne všetko, čo sa od neho očakáva. Dominuje mu veľmi pekná jedáleň a spoločenské priestory pod ňou. Na recepcii hotela je bufet. 
Kto čaká klasický táborový program, ten bude sklamaný. Ani tu nebudeme organizovať štafetový beh medzi ležadlami, či hrať Safari na kolonáde alebo inú „táborovku“. O to viac si užijete kúpania, opaľovania a všetkého, kvôli čomu každý na Rimini chodí. Pláž ponúka: plážový volejbal, stolný tenis, petang, vodné bicykle. Večer ako inak, ide sa žiť na niektorú z diskoték. O tom, ktorú diskotéku navštívite a ako dlho sa na nej zdržíte, rozhoduje výlučne vedúci zájazdu podľa „zvládnuteľnosti“ a správania sa účastníkov. Rodičia by mali s možným neskorším návratom z diskoték rátať alebo pri nástupe môžu individuálne vyjadriť svoj nesúhlas. Je to takmer dospelácka dovolenka pre skoro dospelých. Keby sa náš pobyt zdal niekomu príliš voľný ubezpečujeme vás, že vždy a všetko sa deje pod priamym dohľadom animátorov a že dospeláckosť pobytu sa týka len programu. Magická veková hranica „18“ zostáva pre nás záväzná ...
Diskotéky nie sú zďaleka jedinou adrenalínovou akciou. Tou najväčšou je návšteva zábavného parku Mirabilandia. Nahliadnite www.mirabilandia.it Túto atrakciu ponúkame ako nepovinný príplatok a uskutoční sa len pri min, počte prihlásených ….. Ďalšou atrakciou je výlet do mini štátiku a mestečka San Marino. Výlet je zahrnutý v cene a účasť na ňom je súčasťou programu (rozumej idú všetci).

Kúpanie: čakajú vás široké pláže s jemnučkým pieskom. Voda je dĺĺĺho plytká takže plávanie spojíte aj s turistikou. Hotel bezplatne poskytuje obmedzený počet ležadiel, na ktorých sa deti bez problémov striedajú.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY Z INÝCH MIEST
311 09.07. - 18.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
312 16.07. - 25.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
313 23.07. - 01.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
314 30.07. - 08.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

hotel, 2,3,4 - posteľové izby väčšinou s balkónom. Ak nevychádzajú ch/d, môžu sa objaviť dve 5-posteľové izby. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Menšie izby majú sociálne zariadenie riešené bunkovým systémom. t.j. spoločné vždy pre dve izby.

StravaSTRAVA

Čítaj pozorne !
plná penzia, typická talianska strava, niekedy priam špeciality, ale koľko ľudí toľko chutí ...
Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa ale vy si vyberáte.
Obed: 1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát,
Večera: 1.Cestoviny (pasta), 2.Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň), 1-2x za týždeň môže byť večera studená.
Dezert: k hlavným jedlám sa podáva ovocie alebo dezert (domáci koláč)
Takto to vyzerá obvykle ale zloženie sa môže meniť, predsa len sme v Taliansku .... cheeky
V čase podávania jedál sa dá neobmedzene čerpať sýtená alebo nesýtená voda.
Porcie sú kalkulované ako detské a preto si hladoši môžu vždy požiadať o pridanie.
Tak ako všade v zahraničí treba sa prispôsobiť, nikto vám nenavarí tak ako mama doma.

DopravaDOPRAVA

luxusným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska. 

Odchody z Košíc a ďalších miest: 
z ďalších miest Slovenska deti zvážame rýchlikom. Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14.00 hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Celá preprava detí do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča prebieha pod dozorom animátora !
Okrem Košíc je nástup možný aj v : SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK .

Názor CKNÁZOR CK

Výborné partie detí a animátorov, jednoducho pohoda ... 
Zahraničné tábory s CK Úsmev majú značku 3xS (skúsenosti, spoľahlivosť, spokojnosť)

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7 x nocľah, plná penzia, doprava, animátori, výlet do San Marina, súkromná pláž+ležadlá, materiál, pobytové poplatky

CK ODPORÚČA

výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

PASTA A BASTA ! - Taliansko

ÁnoNie
Áno (odporúčame)Nie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.