ZÁJAZDY 18+

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

BULHARSKO - Sunny Beach 18+

žiadne deti, žiadny seniori, žiadny vedúci ...

18 - 26.9 rokov

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije a to hlavne v noci. Je to bulharská Miami Beach, ktorá sa večer mení na divoký blikajúci Las Vegas s desiatkami diskoték a barov. Mladí dovolenkári, cez deň v podobe ospalých leňochodov, sa s príchodom noci menia na divoké šelmy a postupne opúšťajú hostel, aby väčšinu z týchto podnikov vyskúšali. Po krátkom spánku denné svetlo odhalí dlhú pláž s množstvom reštaurácii a atrakcií, ktorá poskytne milosrdný kľud a odpočinok po náročnej noci . Nasleduje kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori a pre aktívnych plážový volejbal. Všetky ostatné služby už poskytne moderný hostel s bazénom a barom s wi-fi. Nachádza sa cca 10 minút pešej chôdze od pláže v blízkosti obľúbeného aquaparku.
Ak sa rozhodnete nechať svoj organizmus chvíľku vydýchnuť a pozrieť si Bulharsko aj za denného svetla, stáleprítomný delegát Vám zabezpečí napr. výlet do Nesebaru, či do Burgasu, odprevadí Vás do aquaparku a splní vám akékoľvek ďalšie splniteľné želanie.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
401 02.08. - 11.08. VYPREDANÉ
402 09.08. - 18.08. VYPREDANÉ
403 16.08. - 25.08. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

moderný mládežnícky Hostel 415 aj po viacerých sezónach ešte stále stojí. Číslo 415 je súčasť názvu, nie poradové číslo oznamujúce, že 414 hotelov sme už zničili J V priestranných a pekných izbách zatiaľ pevne drží pohromade 2 až 6 postelí. Angínu vám už po 48 hodinách zaručí výkonná klimatizácia v každej izbe, ktorú si sami a dobrovoľne vždy nastavíte naplno. Šatstvo si potom môžete dať rozmrznúť na balkón, ktorý je spolu s wc a sprchou súčasťou každej izby a dotvárajú veľmi slušný ubytovací štandard za smiešnu sumu, ktorú za zájazd zaplatíte. Aj keď je vám to úplne jedno, mali by ste vedieť, že vo viacposteľových izbách sú aj poschodové postele.

StravaSTRAVA

Raňajky priamo v hoteli. Pobyt je vhodný pre milovníkov vajec ...
Je možné doobjednať si obedy a večere priamo na mieste (cca 3 €/večera alebo obed).
Je to len o málo viac ako stojí pivo na pláži. Základom spokojnosti so stravou je prísť keď sa podáva ...wink             

DopravaDOPRAVA

Klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 21 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko (Rumunsko).
Cestovný pas alebo OP je nutný !

Názor CKNÁZOR CK

10-dňová žúrka v plnej sezóne za smiešnu cenu, na ktorej nemôžete chýbať. Za takýchto podmienok sa dostanete do Bulharska len s nami.

Upozornenie hlavne pre rodičov dospelých účastníkov: Nejedná sa o „detský tábor“, ale o klasický zájazd, kde mládež za seba zodpovedá sama a CK neorganizuje program. V čase začiatku zájazdu musí mať každý účastník 18 rokov, ani o hodinu menej. Rezerváciu aj podpísane zmluvy si vybavuje 18-ročný účastník sám (nie rodič!). V prípade súrodencov sa môže zúčastniť jeden už od 16 rokov, avšak s písomným súhlasom rodičov a ak za neho dospelý súrodenec písomne prevezme zodpovednosť.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7 x nocľah  s raňajkami, doprava z BA, delegát, pobytové poplatky.

Nepovinné príplatky:  za dvojlôžkovú izbu + 15 €/osoba/pobyt

CK ODPORÚČA

každopádne sa zúčastniť

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

BULHARSKO - Sunny Beach 18+

Áno (odporúčame)Nie
ÁnoNie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.