ZÁJAZDY PRE ŠKOLY

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

LONDON EXPERIENCE - školy

8 - 16.9 rokov

 


Ponúkame jedinečný pobyt spojený s výučbou angličtiny priamo v Londýne, kde budú navštevovať kurzy anglického jazyka vedené "native speakrom". Pritom budú ubytované v rodinách a tak budú mať každodennú možnosť overiť si svoje jazykové znalosti v praxi. Počas celého pobytu sa budú o deti starať slovenskí profesionálny lektori.

Deti navštívia aj južné pobrežie Anglicka - známe mestečko Brighton so zábavným mólom Brighton Pier. V Londýne nebude chýbať pohľad na Londýn z vtáčej perpektívy London Eye, svetoznáme múzea ako napr. The Museum of London, Museum of Science, múzeum času Greenwich a prehliadka historických častí mesta - Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Traffargar square a ďalšie. Chýbať nebudú ani obľúbené návštevy nákupných centier a rušných ulíc Londýna ako napr. Oxford street a Camden market, China town, Leicester square či Piccadilly cirkus. Na záver prekrásny zámok Windsor a jeho priľahlé záhrady. Uvedený program je príkladový, nie záväzný! Na konkrétnom programe sa dohodnete priamo na mieste so slovenským sprievodcom podľa aktuálnych možností, záujmu detí a počasia.

 

MESIAC NOCÍ POČET ŽIAKOV CENA/OS./POBYT CESTOVNÉ POISTENIE/POBYT

celoročne

6 30 - 35 599 
celoročne 6 35 - 40 564 

UbytovanieUBYTOVANIE

zabezpečené v anglických rodinách

StravaSTRAVA

Plná penzia, obedy formou balíčka (packet lunch)

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom z Bratislavy
Na požiadanie nakalkulujeme aj odchody z iných miest SR.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

doprava autobusom z BA, ubytovanie s plnou penziou v anglických rodinách na 6 nocí, doobedňajšia výučba jazyka v anglickom jazykovom centre, poobedňajší poznávací program v Londýne so sprievodcom, celodenný výlet na južné pobrežie Anglicka do mestečka Brighton, výlet na zámok Windsor, cestovná karta v Londýne na 5 dní, sprievodca CK, poistenie insolventnosti CK
Nepovinný príplatok: vstupné do niektorých múzeí a pamiatok + cca 45 GBP

CK si vyhradzuje právo na zmenu programu!

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

LONDON EXPERIENCE - školy

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.