ZÁJAZDY PRE ŠKOLY

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

JAZYKOVÝ ZÁJAZD PRE ŠKOLY V ANGLICKU

7 dňový jazykový pobyt v Anglicku s výučbou jazyka a s ubytovaním v rodinách

9 - 17.9 rokov

Prímorské letovisko Worthing sa nachádza hodinu cesty od Londýna a jeho pokojná atmosféra, priateľskí pohostinní ľudia a mnohé parky ho predurčujú ako ideálne miesto na štúdium anglického jazyka. Spoznáme všetko, čo môžeme za týždeň zvládnuť. Nebude chýbať návšteva Londýna a pohľad na Londýn z vtáčej perpektívy London Eye, nevynecháme svetoznáme múzea ako napr. The Museum of London, Museum of Science, múzeu času Greenwich a prehliadku historických častí mesta - Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Traffargar square a ďalšie. Najviac sa však tešíme na obľúbené návštevy nákupných centier a rušných ulíc Londýna ako napr. Oxford street a Camden market. 
Worthing poskytuje dokonalé a bezpečné prostredie na výučbu anglického jazyka a výletný program. Prekrásny hrad Arundel castle či výlet do mesta Brighton a návšteva podmorského sveta Sea Life Centre, prechádzka okolo Royal Pavilionu a starodávnými uličkami The Lanes.
Takže naštartujme svoje anglické jazýčky a začnime sa učiť angličtinu, aby nám rodičia všetky tieto atrakcie umožnili absolvovať.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2017

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
501 22.04. - 29.04. 489.00 €
502 06.05. - 13.05. 489.00 €

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v anglických rodinách ktoré sú starostlivo vyberané a preverené anglickou agentúrou
 

StravaSTRAVA

účastníci spolu s rodinami raňajkujú a večerajú, obedy dostávajú formou balíčka (packed lunch), nakoľko rodiny chodia do práce. Strava je typická anglická .... Hlavným jedlom je večera.

DopravaDOPRAVA

luxusným klimatizovaným autobusom z Bratislavy (západného Slovenska) cez ČR, SRN, Francúzsko (trajekt Calais – Dover)

V CENE JE ZAHRNUTÉ

doprava autobusom z Bratislavy, trajekt, ubytovanie s plnou penziou v rodinách na 5 nocí, výučba jazyka v anglickom jazykovej škole každý deň doobeda pondelok - piatok , sprievodca CK, poistenie insolventnosti CK,
Bonus: bezplatné miesta pre dvoch pedagógov.

Cena je kalkulovaná na minimálny počet 30 platiacich osôb

Príplatok: vstupné do niektorých múzeí a pamiatok + cca 45 GBP

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

JAZYKOVÝ ZÁJAZD PRE ŠKOLY V ANGLICKU

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.