BLOG CK ÚSMEV

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Leto je keď Slniečko svieti a Úsmev žiari

Kto bol prvý a či na tom záleží.
Tábory sme začali ponúkať ako malá agentúra už v roku 1992, v období začínajúceho kapitalizmu  a sme jedným z prvých organizátorov táborov na komerčnej báze ak nie úplne prvým a najdlhšie fungujúcim.
Vtedy ešte neorganizoval tábory každý koho to napadlo, a mal cez prázdniny aspoň týždeň voľna, a podľa zákona, ktorý si sám vybral tak ako je to dnes. Konkurencia ale napriek tomu rástla a pomaly, ale iste sme si začali šliapať na nohy. Špecifikum CK Úsmev je od začiatku v tom, že sa zameriavame na zahraničné tábory. Tie totiž nezvládne organizovať tak úplne každý a už vôbec nie rôzny nadšenci a dobrovoľnící bez poistenia proti insolventnosti. Tábory v zahraničí sa na kolene, metódou pokusu a omylu organizovať nedajú a nadšenie a láska k deťom nestačí ...
A čo tí druhí ?
Najagilnejšia sa nám zdala agentúra Slniečko z Trenčína (dnes už CK) ktorá, aj keď vtedy ešte bez súčasného marketingového mága P.B., rástla veľmi rýchle a skôr či neskôr by sa nám skrížili cesty. Organizovali hlavne tábory na Slovensku. Oslovili sme ich teda s ponukou na spoluprácu a oni po krátkom váhaní ponuku prijali.  A tak každý robí to, v čom  je dobrý a to ostatné si navzájom predávame. Úspešne a k prospechu oboch tak spolupracujeme už cca 10 rokov.
Všetky zahraničné tábory a jazykové pobyty v našej aj v ich ponuke organizujeme my - CK Úsmev a drvivú väčšinu táborov na Slovensku organizujú trenčania. Spoločne ponúkame aj zopár ozaj veľmi vymakaných táborov OZ Fatralandia. Stojí za ním veľmi skúsený odborník a zakladateľ (žiaľ) mnohých subjektov organizujúcich tábory z Nitry a okolia. Aj za ich tábory dáme ruku do ohňa.
Ako sa z toho vysomáriť ?
Z vášho pohľadu je úplne jedno, cez koho sa prihlásite. Dostanete tú istú kvalitu za tú istú cenu. Naše dve CK sa líšia hlavne názvom, sídlom a majiteľmi. Ale tiež my v CK Úsmev sme napríklad rýchlejší, mailom vás vybavíme aj cez víkend, sviatky alebo v noci, máme jednoduchšie formuláre a sme oveľa neformálnejší. Parťákom sa asi zase skôr dovoláte, zahrnú vás obrovským množstvom informácii, v telefóne budete počuť milý a trpezlivý ženský hlas a majú aj veľa ďalších plusov, ale každý nech sa chváli sám smiley
V ponukách oboch CK (na webe aj v katalógu) je zreteľne uvedené, kto je organizátorom tábora a keď si jedného z nás vyberiete, budete to mať výrazne uvedené aj v zmluve.
Takže každý kto pozorne číta to čo vám píšeme, sa ľahko a rýchle zorientuje. No a tí ostatní - robia zmätky smiley
Dôležité pre vás je vedieť, že tá CK v ktorej si tábor objednáte vám potom poskytuje aj servis a na tú sa obraciate. Príklad: Nemôžete jednej reštaurácii zaplatiť za obed a od druhej ho potom chcieť.
Veľmi často sa stáva, že tábor vybavuje babka, spolužiak alebo ex... Ďalšia zainteresovaná strana sa v tom neorientuje a volá kade-tade. Najprv dieťa hľadáme my v systéme, potom trenčania vo svojom systéme alebo rodič pošle rezervaciu na ten istý tábor pre to isté dieťa do oboch CK alebo v jednej CK skončí zmluva a v druhej platba, atď., atď.
Ešteže máme také dobré vzťahy inak by sme sa celé leto hádali ktorý zákazník je koho smiley Doležité je, že aj keď to v nás nadšenie nevyvoláva, vždy vás trpezlivo vybavíme a nasmerujeme.
Ja som prihlásená cez CK Úsmev a kamarátka sa prihlásila cez inú CK. Čo teraz ?
Nič ! Ako som už napísal, je to úplne jedno. Vždy sa jedná o ten istý tábor, s tými istými animátormi, v tábore môžu deti bývať spolu ... atď. Už určite rozumiete.
To isté platí aj počas konania tábora. Ak máte nejaké dotazy či pripomienky, obracajte sa na tú CK s ktorou ste podpísali Zmluvu o zájazde a tá vás potom usmerní ďalej.
Pri zahraničných táboroch je praktickejšie byť prihlásení priamo cez nás, pretože na maili sme zastihnuteľní takmer nonstop a takisto nonstop sme spojení s našimi delegátmi v zahraničí. Aj keď  priamo a hneď nereagujeme, mailom sa zaoberáme a veci riešime.

Ale aby nedošlo k omylu - napísal som, že z vášho pohľadu je jedno cez koho sa prihlásite z nášho pohľadu to úplne jedno nie je. My sme pochopiteľne najradšej keď sa hlásite cez nás. Preto sa už nezdržiavajte čítaním blogov a vyberte si niektorý z táborov v našej ponuke.

Reakcie

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.