BLOG CK ÚSMEV

ZOBRAZIŤ TÁBORY

NOVÉ A OVEĽA LEPŠIE TALIANSKO !

TALIANSKO !!! Tí ktorí čakali, dočkali sa spolu s nami. Zo zimného spánku sa na chvíľu prebral náš taliansky partner a zdá sa, že sa vyplatilo čakať. Je tu úplne nová ponuka - za nezmenené ceny výrazne lepší hotel. Čitajte: Gatteo A Mare zaberá malú plochu len asi 14 km2 v rovinách medzi riekou Rigossou a riekou Rubicone a ponúka kilometrovú pláž s jemným pieskom. Mesto ponúka celý rad zaujímavostí a akcií počas celého leta, vo večerných hodinách sú tu pouliční umelci, trh...y, kapely, zábava pre všetkých. V blízkosti sú zábavné parky: Mirabilandia, Fiabilandia, Taliansko v miniatúrach, vodný park Atlantica.
Veľmi pekný, čistý a farebný hotelík vyzbrojený tromi hviezdičkami a väčšinou pozitívnymi recenziami je jedným z najlepších hotelov aký sme mali za posledné roky v ponuke a volá sa hotel Milano***
Je len 250 m od pláže a pár krokov od pešej zóny s obchodíkmi.
Izby sú 3-5 posteľové s vlastným sociálnym zariadením. V hoteli je hifi aj wifi, (usb aj usa) ... 
https://www.ckusmev.sk/zahranicne…/tabory-v-taliansku-rimini

Reakcie

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok po dohode 9 - 16 h. stále
Utorok po dohode 9 - 16 h. stále
Streda po dohode 9 - 16 h. stále
Štvrtok po dohode 9 - 16 h. stále
Piatok po dohode 9 - 15 h. stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.