DOVOLENKA PRE RODINY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Dovolenka v Senci

Leto pri jazere

0 - 99.9 rokov

Ak ste početná akčná rodinka, ktorá chce veľkonočné sviatky prežiť v nádhernej prírode, uprednostní pohyb a športovanie pred prehýbajúcom sa stolmi jedla a ničnerobením, naša ponuka je určená práve pre Vás. Pozývame Vás do hotela Biela Medvedica, ktorý ponúka vo svojom okolí atraktívne možnosti na rôzne športy, poznávanie a kopec veselýchrodinných zážitkov.

Hotel disponuje v primeranej cene dobrou kvalitou ubytovania a stravovania.

Naše tipy na veľkonočné zážitky:

           lyžovanie

 • 10 km parádna jarná lyžovačka na Chopku, kde môžete na jeden lístok prelyžovať celý Chopok z juhu aj severu, nájdete mnoho iných atrakcií, kvalitné ski servisy, lyžiarske školy, občerstvenie

  plávanie a saunovanie

 • 50 m wellness v hoteli Bystrá

 • 3 km wellness hotela Partizán na ploche 2260 m² ponúka miesto, kde sa zastaví čas

  adrenalín

 • 2 km lanový park Tarzánia pozostáva z 23 prekážok vo výške približne 5 až 7 m nad zemou. Jej súčasťou je tiež trasa určená pre menších, preto je Tarzánia vhodná aj pre rodiny s deťmi.

 • V areáli je aj 18 jamkový minigolf Tále.

  zážitky so zvieratkami
 • 1 km Ajax farma s koníkmi a obľúbenými poníkmi na jazdenie.

 • Na Ajax farme aj MINI ZOO zvieratiek - sliepočky, kohútiky, kuriatka, ovečky, kozičky, morky, húsky, zajačiky, kravičky, holuby

  turistika, poznávanie
 • 15 minút chôdze Bystrianska jaskyňa

 • okolie umožňuje prechádzky, túry, pozorovanie prebúdzajúcej sa prírody

 • pre top turistov jarný výstup na Chopok, alebo Ďumbier

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
777 10.04. - 13.04. 109.00 € -

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Hotel Biela Medvedica je situovaný v malebnej prírode na začiatku Národného parku Nízke Tatry za dedinou Bystrá, 2 km od známeho športového a lyžiarskeho strediska Tále, 10 km od Chopku.patrí bufet, tri spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, betónové ihrisko na basketbal, ohnisko. Wifi
Ubytovanie je v 2 až 4 lôžkových izbách s WC a spchou

Vybavenie strediska:
spoločenské miestnosti, DVD, TV, wifi, biliard, stolný futbal, šípky, terasa, detské pieskovisko, hojdačky, krb vonkajší, ohnisko, gril, trávnaté ihrisko

StravaSTRAVA

3 x plná penzia, strava podávaná samoobslužne, raňajky formou bufetových stolov, obed, večera jednotné menu.

DopravaDOPRAVA

Individuálna

Názor CKNÁZOR CK

Presvedčte sa, že je to výborný nápad !

AKO SA PRIHLÁSIŤ ?
Do rezervácie uveďte "hlavu rodiny" a ostatných členov (dátum narodenia a meno) do poznámky. Ostatné vymailujeme.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

3 x ubytovanie s plnou penziou v hlavnej budove v 2 až 4 lôžkových izbách s WC a spchou, 4 x plná penzia, strava podávaná samoobslužne, raňajky formou bufetových stolov, obed, večera jednotné menu. Začiatok stravy večerou, koniec obedom

Cena nezahrňa príplatky:
- 30 € k základnej cene pobytupri obsadení izby 1 platiacou osobou
- miestny poplatok (platba na mieste podľa veku účastníkov)
ZĽAVY:
- deti do 12 rokov zľava 20 € z ceny pobytu
- deti do 3 rokov pobyt zdarma bez nároku na služby

CK ODPORÚČA

... zbaliť sa a vyraziť smiley

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Dovolenka v Senci

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.