INDIVIDUÁLNE JAZYKOVÉ

ZOBRAZIŤ TÁBORY

INDIVIDUÁLNE JAZYKOVÉ POBYTY V ANGLICKU

Individuálne jazykové kurzy anglickom Worthingu pre dospelých 18+

18 - 39.9 rokov

Prinášame Vám ponuku jedinečného jazykového pobytu pre dospelých 18 + v Anglicku. Účastníci budú navštevovať kurzy anglického jazyka v jazykovej škole v prímorskom mestečku Worthing.
Kurzy všeobecnej angličtiny v doobednajších hodinách v pondelok – piatok (9.30 - 12.40 hod. )sú vedené príjemnými kvalifikovanými lektormi. Skupiny majú v letných mesiacoch maximálne 16 študentov, v mesiacoch september - jún maximálne 12 študentov.

Termín

Dní

Cena

celoročne

14

680 €

celoročne

21

1145 €

celoročne

28

1485 €

PRETOŽE SA TIETO POBYTY RIEŠIA INDIVIDUÁLNE NEMÁME NA NE ONLINE FORMULÁR. OBJEDNÁVAJÚ SA TAK, ŽE KONTAKTUJETE CK NAJLEPŠIE MAILOM PRIAMO TU A DOHODNEME SI ĎALŠÍ POSTUP.
NAŠE DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI GARANTUJÚ RÝCHLY A JEDNODUCHÝ POSTUP

Ponúkame 14, 21 dňové a mesačné pobyty.
Naše ceny sú bezkonkurenčné !

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v jednoposteľových izbách, v anglických rodinách starostlivo vyberaných a preverených anglickou agentúrou.

Prímorské letovisko Worthing sa nachádza hodinu cesty od Londýna a jeho pokojná atmosféra, priateľskí pohostinní ľudia a mnohé parky ho predurčujú ako ideálne miesto na štúdium anglického jazyka. Worthing poskytuje dokonalé a bezpečné prostredie na výučbu anglického jazyka a možnosti bohatého programu. Môžete navštíviť nie len blízky Londýn ale aj prekrásny hrad Arundel castle alebo mesto Brighton a veľa ďalších zaujímavých miest.

StravaSTRAVA

anglická, domáca. Cez pracovné dni dostávate obed formou balíčka "packed lunch" nakoľko rodiny sú cez deň v práci.

DopravaDOPRAVA

individuálna (na požiadanie a za doplatok zabezpečíme transport z letiska a na letisko v Londýne) alebo poskytneme informácie ohľadne individuálne dopravy priamo do Worthing. Počas pobytu môžu účastníci využívať aj zľavnenú kartu na hromadnú dopravu.

Názor CKNÁZOR CK

Kto sa chce naučiť anglicky, musí zažiť angličtinu v praxi-naživo

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie v rodinách na príslušný počet nocí s raňajkami a večerou + packed lunch, kurzy všeobecnej angličtiny pondelok – piatok doobeda, poistenie insolventnosti CK, registračné poplatky

CK ODPORÚČA

V čase letných prázdnin organizuje škola aj popoludňajší program na ktorom majú možnosť sa študenti zúčastniť. Bližšie informácie v CK.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

INDIVIDUÁLNE JAZYKOVÉ POBYTY V ANGLICKU

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office 09.00 - 15.00 stále
Utorok home office 09.00 - 15.00 stále
Streda home office 09.00 - 15.00 stále
Štvrtok home office 09.00 - 15.00 stále
Piatok home office 09.00 - 15.00 stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.