TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Jazykový tábor Holiday everyday

Zážitkový jazykový tábor v Nízkych Tatrách, v penzióne s bazénom

12 - 16.9 rokov

Aby sme nemuseli za cudzojazyčným prostredím cestovať do Anglicka, preniesli sme si kus Anglicka k nám. Ponúkame zážitkový letný jazykový kurz, na ktorom sú deti zaradené do skupín podľa veku a úrovne jazyka a s lektormi komunikujú hlavne anglicky. Len lektori rozhodnú komu pomôžu a budú mu chcieť rozumieť aj slovensky a koho nechajú nech sa potrápi. Keďže máme aj nové lektorky, prinášame aj nový modernejší štýl. Jazykový program s animačným sú dômyselne prepojené, takže sa jazyku nevenujeme len tradičné 3 hod. denne, ale priebežne celý deň a na každom kroku.
Jazykový kurz je určený začiatočníkom, ktorí sa budú s angličtinou zoznamovať hlavne ľahkou hravou formou, ale aj pokročilým, ktorí si budú rozvíjať svoje jazykové schopnosti pri náročnejších konverzačných témach.
Okrem uvedeného deti čaká kúpanie v hotelovom bazéne, perličkový kúpeľ, športové hry a súťaže vonku aj v telocvični ktorá je tiež súčasťou penziónu, rovnako ako posilňovňa, sauna, či pingpong.
Ak nám počasie dovolí, zažijeme aj dobrodružnú noc v loveckej chate (pozor, len pre odvážnych!).

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
181 01.08. - 08.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v peknom modernom penzióne s vlastným vyhrievaným bazénom a telocvičnou v rázovitej obci Heľpa v 3 - 5 posteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Nahliadnite.do penziónu Majk

StravaSTRAVA

5x "good food", pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

Názor CKNÁZOR CK

anglicky naučíme aj medveďa, ak ho chvíľu podržíte a penzión vo „full výbave“. cheeky

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava (5x denne), konverzácia, program, študijný materiál, lektori

CK ÚSMEV poskytuje vo svojich táboroch v SR grátis poistenie zodpovednosti za škodu na zdraví a majetku 3.osoby a úrazu s trvalými následkami Viac sa dozviete tu.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Jazykový tábor Holiday everyday

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.