JAZYKOVÉ TÁBORY A ZÁJAZDY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

COOL WORTHING SCHOOL

16 dňový jazykový tábor v Anglicku a bohatý program plný výletov s ubytovaním v rodinách. 100%-ný servis 24 hodín denne.

13 - 19.9 rokov

Aj na toto leto sme pre vás pripravili obľúbený jazykový pobyt pre mládež v krásnom pokojnom prímorskom letovisku Worthing, na juhu Anglicka. Len ťažko nájdeme kľudnejšie a bezpečnejšie miesto v Európe. Dva týždne na anglickom pobreží s ubytovaním v anglických rodinách a návštevou anglických jazykových kurzov umožnia deťom a mládeži nielen výborne sa zdokonaliť v jazyku, ale aj zažiť pravú atmosféru anglického školského prostredia a nadviazať nové kontakty !
Jazyková škola St.Georges Clubclass je umiestnená priamo v centre mesta a výučba prebieha každý deň v dopoludňajších hodinách v rozsahu 20 vyučovacích hodín týždenne, t.j.40 hodín za pobyt. Výučba vedená kvalifikovanými anglickými lektormi je zameraná predovšetkým na konverzáciu, ale významnou zložkou je aj počúvanie jazyka, písanie a gramatika, v rôznych úrovniach znalosti jazyka. V triede je max.15 študentov.
Popoludňajší program je nabitý aktivitami a výletmi a organizuje ho čiastočne škola alebo sprievodkyňa. Večerné vychádzky sú neorganizované a umožnené len na základe písomného súhlasu rodičia a limitované 22.hodinou.
Plánovaný program zájazdu:
1. deň
- odchod zo SR o 10.00 hod.
2. deň - trajekt Calais – Dover, celodenná prehliadka Londýna, po dohode so sprievodkyňou možnosť návštevy London Eye, Tower of London, London Dungeon, Muzeum Madame Tussaud´s, odchod do Worthing, ubytovanie v rodinách
3. deň - dopoludnia výučba, popoludní návšteva kvetinovej záhrady High Down Garden
4. deň - dopoludnia výučba, popoludní návšteva hradu Arundel – jedného z najkrajších hradov Anglicka
5. deň - dopoludnia výučba, popoludní  výlet do mesta Brighton - prímorské mesto, návšteva podmorského sveta Sea Life Centre, prechádzka okolo Royal Pavilionu a starodávnými uličkami The Lanes, návrat do rodín
6. deň - dopoludnia výučba, popoludní návšteva skanzenu Open Air Museum , návrat do rodín
7. deň - dopoludnia výučba, športové popoludnie, plávanie, možnosť bowlingu, návrat do rodín
8. deň - celodenný výlet  doobeda prehliadka mesta Salisbury na rieke Avon, návšteva katedrály, múzea, malebného starého mesta, popoludní cesta k prehistorickému kamennému kruhu Stonehenge, návrat do rodín
9. deň -  odpočinok, deň s hostiteľskou rodinou a priateľmi
10. deň - dopoludnia výučba, popoludní výlet do mestečka Hastings, návšteva zrúcaniny Hastings Castle - miesto bitky z r. 1066, prehliadka pašeráckej  jaskyne Smugglars Adventure, návrat do rodín
11.deň - dopoludnia výučba, popoludní výlet k útesom Seven Sisters, prechádzka po útesoch, pohľad na maják Beachy Head, návrat do rodín
12. deň - dopoludnia výučba, popoludní výlet do prístavu v Portsmouth - prehliadka bitevnej lodi lorda Nelsona HMS Victory a veže Spinaker Tower, návrat do rodín
13. deň - dopoludnia výučba, popoludní návšteva pevnosti Newhaven Fort, návrat do rodín
14. deň - dopoludnia výučba, popoludní rozlúčka s mestom, kvíz (quiz) na pláži, nákupy darčekov
15. deň odchod o 08:00  - celodenní výlet do Londýna - prechádzka centrom mesta, nákupy. Večer prejazd do prístavu Dover a trajekt do Calais
16. deň -  príchod do SR v popoludňajších až večerných hodinách.
Sprievodkyňa môže program upraviť podľa potrieb a záujmu skupiny, aktuálnej situácie, momentálnej dostupnosti objektov alebo počasia.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2021

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
351 31.07. - 15.08. 1380.00 €

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v hostiteľských rodinách. Ubytovanie v hostiteľských rodinách je najlepším spôsobom ako si zdokonaliť angličtinu a zároveň skúsiť anglický spôsob života.

StravaSTRAVA

Účastníci spolu s rodinami raňajkujú a večerajú, obedy dostávajú formou balíčka (packed lunch). Strava je typická anglická, ľahko stráviteľná .... Hlavným jedlom je večera.

DopravaDOPRAVA

autobusová z Bratislavy cez ČR, SRN, Belgicko, Francúzsko (trajekt Calais – Dover)

Za priplatok (10€) je možnosť výberu konkrétneho sedadla v autobuse. Keď kliknete sem, vyberiete si z miest pri ktorých ešte nie je napísané "OBSADENÉ". V rezervačnom formulári začiarknete možnosť "Výber sedadla" a do poznámky uvediete číslo zvoleného sedadla. Vybrané miesto bude platiť počas celého zájazdu. Čím skôr sa prihlásite tým budete mať väčší výber.

Bez príplatku je možné pristúpiť aj v Brne a Prahe

Názor CKNÁZOR CK

Dĺĺĺhoročne osvedčený, vyskúšaný, bezpečný, spoľahlivý a hlavne obľúbený jazykový pobyt na perfektnom mieste, vedený skúsenou sprievodkyňou. Mnohí tento pobyt absolvovali už opakovane.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

13x nocľah a strava v hostiteľskej rodine, autobusová doprava vrátane trajektu, 40 vyučovacích hodín anglického jazyka s anglickými lektormi, študijný materiál, poobedňajšie aktivity každý deň vrátane výletov, sprievodca. V cene je zahrnuté komplexné cestovné poistenie UNION.

V cene NIE JE príplatok za vstupné do niektorých múzeí a pamiatok + cca 65 GBP. Ten sa platí na mieste !
Na tento pobyt nebude „last minute“ cena.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

COOL WORTHING SCHOOL

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - stále
Utorok home office - stále
Streda home office - stále
Štvrtok home office - stále
Piatok home office - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.