NOVINKY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Koronavírus a tábory

Vytvorené: 24.03.2020 22:20:08


Chvíľu sme si mysleli, že už nás nič neprekvapí. Prišla slabá generácia pretože v jednom období sa deti nerodili. Potom bola chvíľu ekonomická kríza, HZDS, 12 rokov Smer, množstvo úplne nezmyselných a  zbytočných zákonov, permanentné zvyšovanie odvodov, rekreačné poukazy ktoré diskvalifikujú zahraničné pobyty a aj tábory.
Hovorili sme si, že toto sa už nedá prekonať. Dá. Prišla čudná chrípka a ľudia sa nás pýtajú čo my s tým. Aj my by sme rad niekomu položili túto otázku. Organizovaním špičkových letných táborov sa živíme a tak nuda v lete nie jediné čo nás napĺňa obavami ...

Nič iné sme nevymysleli a tak používame zdravú sedliacku logiku. Do leta je ešte 5 mesiacov a chrípka ako raz prišla, tak raz aj odíde. Celkom určite. Ľudstvo prežilo dve svetové vojny a tak nás hádam jedna chrípka celkom nevykynoží. 
Mnohí sa pýtajú, čo keď ...

Určite nebudeme tábor organizovať níekde kde to bude nebezpečné. Treba si uvedomiť, že nielen rodičia majú v tábore deti, ale aj CK má v tábore animátorov a animátorky ktoré majú deti, dvoch vodičov ktorí majú deti, aj majiteľka hotela má deti a nikto z uvedených nemá záujem ochorieť. Máme radi vaše deti, máme radi aj seba a teda nepôjdeme nikam kde to nebude bezpečné. Už 25 rokov sme váš seriózny partner.
Nevieme čo bude, denne sa mení situácia, pribúdajú nové opatrenia a obmedzenia, možno sa budú meniť aj niektoré zákony alebo pribudnú nové, pretože aj cestovné kancelárie budú potrebovať ochranu a pomoc. Treba počkať a potom sa budeme musieť VŠETCI prispôsobiť.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - 9.00 - 15.00 stále
Utorok - 9.00 - 15.00 stále
Streda - 9.00 - 15.00 stále
Štvrtok - 9.00 - 15.00 stále
Piatok - 9.00 - 15.00 stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.