NOVINKY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Priestory kancelárie na Pečnianskej zatvárame

Vytvorené: 16.08.2022 19:58:53

Od 1.8.2022 sme sa rozhodli z dôvodu nerentabilnosti a nevyužitosti priestorov kancelárie ma Pečnianskej ul., uzatvoriť ju a fungovať ďalej ako e-shop s rozsiahlou osobnou podporou formou mailu viac ako 12 hodín denne, 7 dní v týždni. Vaše maily nás nájdu vždy a všade. V sezóne budeme v určenom čase k dispozícii aj na telefóne.
Čo nás k tomu viedlo? 9 z 10 našich zákazníkov sú mimobratislavskí a teda našu kanceláriu nenavštívia a tiež vlastník priestorov nám niekoľkonásobne zvýšil nájomné, o ostatných poplatkoch nehovoriac vrátane nákladov na dopravu.
Takže sme si povedali, že kávu si môžeme vypiť aj doma a zadarmo.smiley

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.