TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

BAHAMA BANANA

9 - 14.9 rokov

Počuješ tú sladkú bahamskú melódiu dlhých letných večerov? Po slove „ha-fa-na-na“ sa ti určite hneď roztancujú boky a ak nie, neboj sa, my ti ukážeme, ako spolu so super partiou odpáliť najväčšiu ostrovnú párty tohto roka! Ostrovná kráľovná, Party man či najväčší frajer ostrova Boss ťa aj toto leto očakávajú v penzióne Lagáň neďaleko malebnej obce Radava a ver, že lepších miest, kde stráviť najkrajšie dni tohto leta, nie je. Ten, kto nás nepozná, sa má na čo tešiť!

Vonkajší veľký bazén, veľa slnka a každý deň kopec zábavných hier. To, že si môžeš počas voľných chvíľ zaskákať na veľkom nafukovacom hrade, zažiť pravú penovú párty pod holým nebom alebo pocítiť štipku adrenalínu v aquazorbingu je len veľké plus. Najdlhšia vodná šmýkačka, akú si videl na vlastné oči, nové priateľstvá a super výlety do aquaparku v Podhájskej alebo dobrodružný výlet do Ostrihomu a na Vyšehrad spojený s kúpaliskom. A pozor! Ten najväčší párty tím ostrova bude len ten, ktorý pomocou veľa smiechu a vždy dobrej nálady získa čo najväčší počet bahamských kvetov na tímový veniec. Nech žije naša BAHAMA BANANA !

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
41 01.07. - 08.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
42 08.07. - 15.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
43 15.07. - 22.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !
Platia Všeobecné podmienky a storno poplatky CK Slniečko klikni

UbytovanieUBYTOVANIE

Penzión Lagáň sa nachádza v prostredí tradičného koloritu úrodných viníc a slnečnicových polí. Táto oáza relaxu a pohody v strede trojuholníka Nitra, Levice a Nové Zámky je vzdialená len 120km od Bratislavy
Čaká vás ubytovanie v 2,3,4,5-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.

K areálu patrí aj zakrytá terasa, bufet, vonkajší bazén, ohnisko, preliezky, stolný tenis, TV, spoločenská miestnosť s dataprojektom, hojdačky ...

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z Bratislavy

Nástup možný aj v: TT a v GA

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program, animátori, zdravotník, materiál + atrakcie: penová party, aqua zorbing

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 10€ autobusový výlet s celodenným vstupom na termálne kúpalisko v Podhájskej

za príplatok 25€ autobusový výlet do Ostrihomu (aquapark, a bazilika)

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

BAHAMA BANANA

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka priebežne
Utorok - dovolenka priebežne
Streda - dovolenka priebežne
Štvrtok - dovolenka priebežne
Piatok - dovolenka priebežne

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.