TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Denný tábor v Trenčíne

Zabávaj sa v Trenčíne - denný tábor

6 - 9.9 rokov

Denný tábor v centre Trenčína privíta detičky aj v lete 2020. Rodičia, ak chcete deťom vhodne vyplniť voľný čas počas leta, náš denný tábor bude pre ne správnou voľbou. Zatiaľ, čo vy ste v práci, my sa o vaše deti postaráme. A už teraz máme pre ne nachystaný špičkový program. Tešiť sa môžu na návštevu Galérie M. A. Bazovského, kde sa im povenujú umelci v tvorivých dielničkách. V detskom svete HoplaLand Tarzánia sa do sýtosti vyšantia. A nebudú chýbať ani najväčšie potešenia - bazén na letnom kúpalisku, či adrenalínová hra s kamarátmi v Laser Arene. O zvyšok programu sa samozrejme postarajú naši šikovní animátori. Vyšperkujeme ho skákacím hradom a stolným futbalom. Príprava 2. ročníka je v plnom prúde.

 

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020 (ZĽAVA DO 31.03.2020)

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
621 13.07. - 17.07. 135.00 € 110.00 € -
622 20.07. - 24.07. 135.00 € 110.00 € -
623 27.07. - 31.07. 135.00 € 110.00 € -
624 03.08. - 07.08. 135.00 € 110.00 € -
625 10.08. - 14.08. 135.00 € 110.00 € -

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

doma u mamičky wink

StravaSTRAVA

denne desiata, obed, olovrant + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna na miesto stretnutia

V CENE JE ZAHRNUTÉ

  • strava 3x denne + pitný režim
  • animátori
  • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
  • foto z tábora k stiahnutiu na internete 
  • tvorivé dielne v galérii M. A. Bazovského
  • Laser Arena
  • vstupné na kúpalisko/krytú plaváreň
  • Detský svet HoplaLand
  • stolný futbal
  • nafukovací skákací hrad
 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Denný tábor v Trenčíne

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - 9.00 - 15.00 stále
Utorok - 9.00 - 15.00 stále
Streda - 9.00 - 15.00 stále
Štvrtok - 9.00 - 15.00 stále
Piatok - 9.00 - 15.00 stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.