TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

NOVINKA ! Etnotábor

Návart ku koreňom v lone prírody

6 - 15.9 rokov

Jedná sa o ojedinelý, jedinečný a zároveň jediný tábor tohoto druhu na Slovensku. Tu deti zažijú to, čo níkde inde. Svojrázny etnograf, etnológ a ekológ Lukáš (PaedDr.), roky žijúci na Horehroní tradičným spôsobom života, ukáže dnešným " digitálnym deťom", kde sú naše korene, ako sa žilo voľakedy, tradičné gazdovské a sedliacke činnosti ako pasenie oviec, dojenie kôz, výroba syra, kosenie a hrabanie trávy, poznávanie a zber liečivých rastlín.
Chýbať nebudú ani tradičné aktivity a športy ako futbal, volejbal, freesbe ...
Lektori sú otec Lukáš, syn Lukáš a len anglicky hovoriaca Mariangel

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
131 12.07. - 18.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
132 26.07. - 01.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

3-5 posteľové izby, spoločné wc v penzióne Hron, v obci Pohorelá www.penzionhron.sk

Súčasľou penziónu je:
 

StravaSTRAVA

5x denne kvalitná dedinská strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT a NR

Názor CKNÁZOR CK

Jedná sa o ojedinelý, jedinečný a zároveň jediný tábor tohoto druhu na Slovensku. Tu deti zažijú to, čo níkde inde.a preto by bola veľka chyba neprihlásiť sa.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, program, materiálno - technické vybavenie
Cena nezhŕňa poistenie.

Organizátor tábora je PaedDr.Lukáš Janoška

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

NOVINKA ! Etnotábor

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - 9.00 - 15.00 stále
Utorok - 9.00 - 15.00 stále
Streda - 9.00 - 15.00 stále
Štvrtok - 9.00 - 15.00 stále
Piatok - 9.00 - 15.00 stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.