TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

TOTA HEĽPA

Ochutnávka folkloristiky a ľudových remesiel

8 - 15.9 rokov

Folklór je v kurze, áno, aj v našom. A kde inde, ako v Heľpe. Poď krepčiť, spievať , hrať, krásu folklóru a Heľpy spoznávať. Naši odborní garanti Ti z tohoto bohatého priehrštia ponúknu, čo len ráčiš. Vyskúšame si tance, hudbu, spev, navštívime prírodný amfiteáter s dvoma drevenicami, kde sa v máji koná Detský folklórny festival Kolovrátok a v júni Horehronské dni spevu a tanca. Budeme ale aj pátrať po ľudových remeslách a skvostoch tejto nádhernej horehronskej dedinky. V nejednom dome ešte dnes objavíme poklady hodné objavenia - krosná, kroje, rezbára…Teší sa na nás aj miesny folklórny súbor Klások a detský zbor Félix. Vo fare s kuchyňou si skúsime s domácou gazdinkou navariť bryndzové halušky a iné miestne dobroty. Vrámci zábavy chytáme a pečieme pstruhy, staviame plte, zahráme futbal, vybíjanú, ak bude pršať, krytý bazén poteší, v telocvični a klubovni nás čaká basket, ping pong, kvízy, disko a iné zábavy.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018 (ZĽAVA DO 31.08.2018)

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
31 08.07. - 14.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
32 22.07. - 28.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
33 29.07. - 04.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v penzióne v obci Heľpa, v 2-6 posteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Ste zvedaví ako vyzerá Penzion Majk ?

Súčasľou penziónu je:
spoločenská miestnosť, krytý bazén, telocvičňa, v okolí penziónu veľké futbalové ihrisko, 2 malé ihriská, ohnisko v blízkosti vodnej nádrže s možnosťou rybolovu, člnkovania. Neďaleko sa nachádza poľovnícka chata a prírodný amfiteáter.

StravaSTRAVA

chutnučká domáca celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT, NR a BB

Názor CKNÁZOR CK

Je to jednečný tábor tohoto druhu akých je málo a v ktorom sa naučíte to čo nikde.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, folklórne dielničky na spev, hudbu, tanec v rozsahu 2 h. denne, ľudové remeslá obce - rezbár, krosnár a iné, návšteva prírodného amfiteátra, návšteva miestnej fary s kuchynkou a ukážkami ľudovej kultúry a bývania, varenie miestnych špecialít, stavba pltí vrátane základov plavby na plti, rybolov a pečenie pstruhov, odborní garanti kurzov, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie, špeciálne tričko kurzu s ľudovými motívmi, autobusový výlet do Dobšinskej ľadovej jaskyne

 

 

Organizátor tábora občianske združenie Fatralandia

CK ODPORÚČA

Vyskúšať túto novinku yes

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

TOTA HEĽPA

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Utorok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Streda - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Štvrtok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Piatok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.