TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

V SEDLE S ÚSMEVOM

Ako na divokom západe

8 - 14.9 rokov

Ak si milovník zvierat a krásnej prírody, tak isto vieš, že balkón nestačí na výbeh pre zvieratá a babkin dvor je nuda! Tu možno z teba nespravíme nového doktora Dolittla, ale aspoň trošku ťa naučíme porozumieť a ulahodiť citlivej duši našich zvieracích kamarátov. Spoločne sa postaráme o domáce zvieratá, ale hlavne o kone. A tie si aj pekne osedláme a zajazdíme si na nich, aj keď pozooor! …nie sme jazdecký tábor. Malý kúsok westernového sveta na Orave, množstvo hier, vtipných súbojov a KONE.

Atmosféru nám bude dokonale dotvárať obraz malebnej oravskej prírody na Ranči u Edyho, prekrásne hory, lúky a vzduch čistejší ako kdekoľvek inde. Samozrejme, spoznáme aj dominantu tohto úžasného kraja, krásnu Oravskú priehradu, ktorú krížom-krážom loďou pobeháme.  Tešiť sa môžete aj na večer plný fantastických zverov, čarov a mágie. Využijete naplno svoju fantáziu a hor sa do toho! Máme ranč, máme kone, máme množstvo hier a chuti sa zabávať! Toto nie je divoký západ, toto je lepšie, toto je divoká Orava!

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
131 01.07. - 08.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
132 29.07. - 05.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
133 05.08. - 10.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
134 12.08. - 17.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !
Platia Všeobecné podmienky a storno poplatky CK Slniečko klikni

UbytovanieUBYTOVANIE

2 - 3 lôžkové izby v hotelovej časti s vlastnými sociálnymi zariadeniami na Ranči u Edyho v Námestove pri Oravskej priehrade, ktoré ponúka rôzne možnosti pre milovníkov koní a krásnej prírody.

Súčasťou areálu je bazén, terasa, ohnisko, tenisové kurty, ihrisko, stajňa, jazdecká škola pre začiatočníkov aj pokročilých, wifi ...

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

Názor CKNÁZOR CK

Z dvoch jazdeckých táborov ktoré ponúkame, je tento ten lepší wink

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, denná starostlivosť o koníky, prístup do stajne,1x jazda na koni denne (300m okruh) , program vrátane plavby loďou po Oravskej priehrade, materiál

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škody)

za príplatok 30€ intenzívnejšie jazdenie na koni v rozsahu 1 hod. denne/4 dni

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

V SEDLE S ÚSMEVOM

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka priebežne
Utorok - dovolenka priebežne
Streda - dovolenka priebežne
Štvrtok - dovolenka priebežne
Piatok - dovolenka priebežne

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.