TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor Ryby, relax, príroda

Rybársky kurz - Ranč na Striebornom jazere

8 - 15.9 rokov

Si nadšený rybár alebo chceš s rybolovom začať? Chceš zažiť pravú atmosféru rybačky? Máš záujem priučiť sa novým technikám lovu? Nebojíš sa chytiť naozaj veľkú rybu? V tom prípade máme niečo práve pre Teba! Rybársky kurz pod vedením profesionálnych rybárov Erika Voltemara a Miloša Švihoríka. Čaká nás lov rýb v dvoch nádherných jazerách plných rýb, kde plávajú aj metrové jesetery a kapre nad 10 kilogramov. Spoznáš rôzne techniky rybolovu, veľa prezradia odborné prednášky, pripravený je nočný a ranný rybolov. Kvalitné návnady, náväzce, krmivo zabezpečí Karl Nikl, majster sveta v love kaprov, víťaz viacerých rybárskych pretekov. Čakajú nás zábavné športy, táborák, disco, autobusový výlet s kúpaním v nádhernom Relax Aqua centre Trnava s tobogámni, lezeckou stenou, vodnou tarzániou, vodným vírom, fontánou. Ako úplne prekvapko novinky sme zaradili vodný futbal a gule drgule, že nevieš, čo to je, neprezradíme, treba zažiť! Chystaj udice, podberák, nabaľ háky, kamoša, ak nemáš, udicu požičiame, kamoša si určite nájdeš.
Tábor je samozrejme určený aj pre dievčatá - rybárky.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
141 30.06. - 06.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
142 07.07. - 13.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
143 14.07. - 20.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
144 21.07. - 27.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
145 28.07. - 03.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
146 04.08. - 10.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
147 11.08. - 17.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
148 18.08. - 23.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Ranč na Striebornom jazere neďaleko Galanty je 8 hektárový, oplotený, zalesnený a strážený areál len 68km od Bratislavy (25 km od Trnavy, 40 km z Nitry a 100 km od Trenčína) ponúka ubytovanie v hlavnej budove s 3,4,5 - lôžkovými izbami, wc, sprchy spoločné.

K areálu samozrjem patria dve nádherné jazerá fakt plné rýb, útulné ubytovanie, spoločenské miestnosti a jedáleň vo westernovom štýle, minizoo, drevené ihrisko, 8m vysoká vyhliadková veža, ohniská, športoviská.
Kapacita max. 20 rybárov !

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, rybársky kurz pre začiatočníkov a pokročilých, denne rybolov v rozsahu minimálne 6 hodín, certifikovaní inštruktori, základné vybavenie na rybolov okrem udíc, odborné prednášky o rybách, ich chytaní, chove, starostlivosť o ryby a prírodu, návšteva včelína s ochutnávkou medu, odborní garanti kurzov, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží, autobusový výlet na kúpalisko v okolí

Organizátor tábora je občianske združenie Fatralandia

 

CK ODPORÚČA

Začať chytať vianočného kapra už teraz. Rozhodne ! yes

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor Ryby, relax, príroda

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.