TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor NextLevel

9 - 14.9 rokov

Každý rok sa posunieme ďalej a myslíme si, že to už lepšie nemôže byť, ale aj tak sa prekonáme. Návrat ku koreňom tábora Next LEVEL nás zavedie do Vysokých Tatier a dobrodružstva sa môžeš zúčastniť v úlohe jednej z klasických, dnes už legendárnych,  class ako napríklad barbar, mág alebo ... nie, nebudeme Ti všetko vyzrádzať. Najobľúbenejšia hra “Expovačka” nesmie chýbať a novinkou budú klanové súboje o teritórium. Si pripravený na najväčšie dobrodružstvo tohto leta? Chceš dobývať územia močiarov, lesa, púští a dolín? Tak doplň energiu, manu, vypni “RAGE” a daj sa na cestu. Ak by si niečomu nerozumel, nevadí, všetko pochopíš v akcii, ktorej bude habadej. A to všetko plne v tvojej réžii, kde o všetkom budeš môcť rozhodovať práve ty a tvoja skupina! Od vybavenia tvojej postavy až po smerovanie našich bojových výprav. Tak neváhaj a príď na originálny tábor Next LEVEL.

Tešíme sa na Teba ! Rjú a jeho banda dobrodruhov

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019 (ZĽAVA DO 31.12.2018)

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
61 28.07. - 04.08. 225.00 € 205.00 € 235.00 € 215.00 €

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !
Platia Všeobecné podmienky a storno poplatky CK Slniečko klikni

UbytovanieUBYTOVANIE

v 2, 3-lôžkových izbách bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami v
penzión Medvedica. Tento sa nachádza v chatovej oblasti Lieskovec, Tatranská Štrba, v okúzľujúcich Vysokých Tatrách. Je vzdialený od vlakovej stanice len 10 minút voľnej chôdze. www.penzionmedvedica.sk
K penziónu patrí jedáleň, bufet, tri spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, betónové ihrisko na basketbal, ohnisko, wifi, …

 

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo vlakom /rýchlikom/ zo všetkých nástupných miest na trase z BA do Tatranskej Štrby
(*cena platí pre majiteľa preukazu Železničnej spoločnosti oprávňujúceho na bezplatné cestovanie)                                    

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, výlety zubačkou na Štrbské Pleso a do Vysokých Tatier, atrakcie: lukostreľba, Sumo bojovníci, materiál.

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 20€ splav rieky Dunajec (Pieniny)
za príplatok 15€ výlet vlakom so vstupom do AquaCity Poprad

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor NextLevel

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.