TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor Od Tatier k Dunaju

8 - 14.9 rokov

Z Bojnického zámku zmizlo Pálffyho kreslo. Traduje sa, že každý, kto si naň sadne, zaraz zbohatne. Vrátil sa aj samotný gróf Pálffy, aby kreslo našiel a zobral si ho späť. Na mieste, kde sa kreslo nachádzalo, zostal odkaz: “Táto truhlica je prvou indíciou, tvojou úlohou je nájsť ďalšie truhlice s indíciami a vrátiť všetko späť." Cesta za nájdením však nebude taká ľahká. Sami to nezvládneme a preto potrebujeme tvoju pomoc, aby sme všetko dali do poriadku. K tomu ale potrebujeme poznať tradičné remeslá, zvyky a tradície našej krajiny. To však nie je všetko! Zažiješ zábavu, množstvo výletov a aktivity, ktoré ti poriadne zvýšia adrenalín. Tmavé studené chodby zámku, ktoré spolu prejdeme počas nočnej prehliadky, sú Pálffyho pýchou a zároveň prvou splenou úlohou. Ďalšou zastávkou bude najstaršia ZOO na Slovensku, ktorá ťa chytí za srdce. Bojnice sú očarujúce a najkrajší výhľad na ne je z výšky. A to nám ponúka vyhliadková veža s ďalšou indíciou. Dávku adrenalínu si doplníme v lanovom parku a na malý moment sa ešte vrátime do dávnych čias návštevou pravekej jaskyne s pokladmi z minulosti. Banské múzeum nám odhalí tajomstvá ukryté hlboko pod zemou. Relaxovať po náročnom dni budeme na neďalekom kúpalisku. A aby sme zistili, ako sa zabávali králi, budeme chytať ryby a zahráme si golf na veľkom modernom golfovom ihrisku. Zámok nám nepostačí, a preto budeme mať nafukovací hrad, v ktorom budeš pokračovať v zábave ako kráľ. Sokoliari sú súčasťou našej histórie a práve oni nám predvedú rôzne triky vo svojej veľkolepej show. Verím, že aj ty nám pomôžeš nájsť všetky truhlice s indíciami a tak budeme môcť nájsť Pálffyho kreslo. Patrične to oslávime na slávnostnom galavečeri veľkolepou párty.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
101 04.07. - 11.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
102 11.07. - 18.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
103 18.07. - 25.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

v 2, 3 a 4-lôžkových izbách (aj poschodové postele).
Rekreačné zariadenie Bojnica nájdete necelé 2km od centra mesta Bojnice obklopené lesným prostredím.

                                   

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z Ba.

Nástup možný aj v: TT

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program vrátane výletov do ZOO Bojnice a ma kúpalisko Čajka, atrakcia: nafukovací hrad, materiál.

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 29€ autobusový výlet do banského múzea, vodného sveta a na golfové ihrisko v Sebedraží
za príplatok 30€ TOUR DE BOJNICE - peši výlet na vyhliadkovú vežu v Bojniciach, do lanového parku, múzea praveku a na Bojnický zámok (nočná prehliadka) s vystúpením sokoliarov

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor Od Tatier k Dunaju

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.