TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

SUNNY ARTS

9 - 14.9 rokov

Umenie nepozná hranice a práve preto v Slniečku opäť otvárame dvere do zákulisia hviezd a umelcov, medzi ktorých môžeš patriť aj ty! V našej akadémii umenia si sám vyberieš to, k čomu máš najbližšie. Ak si aspoň trošku kreatívny, rád maľuješ, tvoríš alebo miluješ film, divadlo či muzikál, tak tu si na správnej adrese. Či už si skúsený umelec alebo práve začínaš, vďaka naším tematicky ladeným animátorom a hosťom posunieme tvoj talent o kus ďalej. Svetlá reflektorov, táborová galéria, pódium, youtube kanál, či umelecká dielnička sú pripravené. A nech toho nie je málo, aj ty si domov odnesieš krásne (vlastnými rukami vyrobené) “umelecké predmety”. Staň sa hviezdou Sunny Arts!
Máš rád farby alebo radšej niečo vyrábaš, tvoríš, lepíš, spájaš? Sú tu pre teba tvorivé dielne. Príď a ukáž čo je v tebe a nauč sa nové techniky. Budeš môcť tvoriť bez hraníc, pretože kreativite sa medze nekladú. Chceš byť hviezdou internetu? Strieborného plátna? Alebo radšej dosiek, ktoré znamenajú svet? Práve pre teba je tu divadelný kurz. Zdokonaľ sa v herectve, vycibri svoj hudobný sluch, nauč sa točiť a strihať. Cez náš youtube kanál upozorníme na tvoj talent celý svet. A ktovie, možno aj ty získaš Oscara či cenu Emmy.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
191 07.07. - 14.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
192 14.07. - 21.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
193 04.08. - 11.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
194 11.08. - 18.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !
Platia Všeobecné podmienky a storno poplatky CK Slniečko klikni

UbytovanieUBYTOVANIE

RS Relax Tesáre vás prichýli v útulnych 4 až 6-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením na hlavnej budove a v 3,4-lôžkových chatkách bez príslušenstva.
Stredisko sa nachádza 10km od Topoľčian a 3km od obce Tesáre.

K stredisku patrí multifunkčná diskoaréna, vonkajší plavecký bazén 20m x 10m s detským tobogánom, profesionálny tenisový kurt, volejbalové a basketbalové ihrisko s umelou trávou, bežecká dráha, pinpongové stoly, prírodný amfiteáter, ozvučenie areálu, átriové ohnisko s jazierkom.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT a NR

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, program, nafukovacia lezecká stena, animátori, zdravotník, materiál

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,70€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť zA škodu)

za príplatok 25 € autobusový výlet do Aqualandu Moravia

za príplatok 30€ autobusový výlet do Tropicaria a Centra vedeckých zázrakov v Budapešti

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

SUNNY ARTS

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.