TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Športový letný tábor SunnySports

7 - 14.9 rokov

Nič nedokáže spájať ľudí tak ako šport! Celá naša planéta žije športom a výnimkou nie sme ani my. Milujeme futbal, florbal, basketbal, volejbal, vybíjanú, stolný tenis. Hlavne na tieto športy sa môžete tešiť v našom tradičnom a zároveň novom letnom tábore - SunnySPORTS. Tento rok to bude niečo úplne nové! Čaká nás nové prostredie, nový športový areál, ale samozrejme nesmie chýbať súboj o “Svetový pohár národov”. Každý jeden z vás sa stane súčasťou jedného tímu a spoločnými silami zabojujete o túto cennú trofej. Či už si zdatný športovec alebo začiatočník, náš tím trénerov a animátorov ti pomôže zo seba vydať maximum a získať cenný kov v duchu fair play. Tréningy, zápasy, turnaje, ale aj zaslúžený relax v bazéne, plavba loďou po Oravskej priehrade, kreatívne hry či kopec zábavy na večerných párty. Toto všetko a ďaleko viac na teba čaká v nadupanom športovom campe SunnySPORTS! Športu zdar!

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2021 (ZĽAVA DO 04.09.2021)

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
151 11.07. - 18.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
152 18.07. - 25.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2, 3-lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Areál súkromnej školy EDUCO je umiestnený na brehu Oravskej priehrady, v atraktívnej turistickej oblasti, v horskom prostredí. 

Súšasľou areálu sú aj tri spoločenské miestnosti, telocvičňa, betónové ihrisko, antukové ihrisko, biliard, stolný tenis, ohnisko, wifi

 

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT, PN, TN, PB a ZA

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie na chatke, strava, animátori, zdravotník, športové vybavenie, výlet loďou po Oravskej priehrade, kúpanie v bazéne v penzióne Slanický dvor, biliard, stolný tenis, ceny do súťaží

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,89€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Športový letný tábor SunnySports

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office 09.00 - 15.00 stále
Utorok home office 09.00 - 15.00 stále
Streda home office 09.00 - 15.00 stále
Štvrtok home office 09.00 - 15.00 stále
Piatok home office 09.00 - 15.00 stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.