TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyAction

9 - 14.9 rokov

Najakčnejších 8 dní letných prázdnin je tu opäť! Akcia, adrenalín a aj zohratá akčná partia! Aj tento rok nás privíta Penzión Medvedica, ktorý už vie, čo má od nás očakávať. Na chillovanie teda naozaj čas nebude. Čaká nás pár akčných noviniek, ktoré pôjdeme spolu vyskúšať a otestovať. Najskôr si ale môžeme overiť, aký si tímový hráč, ideálne v raftových člnoch v Pieninách pri splave. Okrem bláznenia sa na vlnách Dunajca na nás čaká aj adrenalín v lanovom parku. Poď to teda s nami vyskúšať aj ty! Jasnačka, že nemôže chýbať ani výlet vláčikom za vodou! A to preto, aby sme sa mohli poriadne vyšalieť v bazéne. No a toto nám umožní už overené miesto - Aquacity Poprad, kde sa naozaj nudiť nebudeme. Samozrejme to nie je zďaleka všetko, aj tento rok sme si totiž pre vás pripravili výlet do fantastickej poľskej Energylandie, ktorá je plná adrenalínových atrakcií. A aby sme sa nadýchali super tatranského čistého vzduchu, vyberieme sa na pešie spoznávanie našich veľhôr cez Štrbské Pleso. Takúto kvalitnú dávku adrenalínu máme pre vás aj tento rok. Tak už dlho neváhaj, lebo nie je nad čím rozmýšľať. Poď aj ty zažiť dni plné extrému a adrenalínu, náš tím Ekšňákov čaká už len na teba!  

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019 (ZĽAVA DO 31.12.2018)

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
81 07.07. - 14.07. 229.00 € 209.00 € 239.00 € 219.00 €
82 21.07. - 28.07. 229.00 € 209.00 € 239.00 € 219.00 €
83 04.08. - 11.08. 229.00 € 209.00 € 239.00 € 219.00 €

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !
Platia Všeobecné podmienky a storno poplatky CK Slniečko klikni

UbytovanieUBYTOVANIE

Penzión Medvedica sa nachádza v chatovej oblasti Lieskovec, Tatranská Štrba a ponúka 2,3 - lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

K penziónu patrí bufet, tri spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, betónové ihrisko na basketbal, ohnisko. Wifi

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

Individuálna alebo vlakom /rýchlikom/ zo všetkých nástupných miest na trase z BA do Tatranskej Štrby.
(*platí pre majiteľa preukazu Železničnej spoločnosti oprávňujúceho na bezplatné cestovanie)

Názor CKNÁZOR CK

Nabitý program v najkrajšom kúte Slovenska. Čo viac treba ? Kliknúť rezerváciu ...

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program vrátane výletov: zubačkou na Štrbské pleso a vlakom so vstupom do AquaCity Poprad, atrakcie: lukosteľba, Sumo bojovníci, materiál

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 15€ výlet tatranskou železnicou s návštevou adrenalínového lanového parku (*platí pre deti od 145cm)

za príplatok 20€ splav rieky Dunajec (Pieniny) 

za príplatok 30€ autobusový výlet do najväčšieho zábavného parku v strednej Európe - Energylandie (PL)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyAction

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.