TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyAction

9 - 14.9 rokov

Najlepší a najakčnejší letný tábor JE TU ZNOVA! Aj tento rok ťa spolu s nami opäť čaká akčné leto! Tak isto ako po minulé roky, tak aj tento rok nás v Tatranskom Lieskovci bude hostiť overený a odskúšaný penzión Medvedica. Ako nováčik určite tušíš, alebo ako skúsený Ekšňák vieš, že nás čakajú dni nabité aktivitami a výletmi. Tento rok sme si pripravili pre teba skvelé novinky. A vychillovať a zrelaxovať sa pôjdeme do vodného sveta zábavy a oddychu - Aquacity Poprad, kde si užijeme kopec zábavy. Vybláznime sa na vlnách Dunajca, úžasnej slovenskej rieky, kde sa budeme spolu plaviť v raftových člnoch a užívať si ten pravý adrenalín. Nadýchať sa čerstvého vzduchu a spoznať kus našich veľhôr pôjdeme na peší výlet do podhoria Vysokých Tatier. Po ceste navštívime v Starom Smokovci sídlo Horskej záchrannej služby a vypočujeme si zaujímavosti o ich práci. Ani na tatranských chodníkoch nebude chýbať zábava. Počas voľnejších dní sa budeme zdokonaľovať v lukostreľbe a vybláznime sa na nafukovacej horolezeckej stene. Tešiť sa môžeš na rôzne súťaže a nadupané párty. Svoju tímovosť a súdržnosť budeš musieť ukázať aj v tímových hrách. Bez obáv, aj pri nich si užiješ kopec zábavy. Teší sa na teba akčný tím animátorov. Takýchto akčných 8 letných dní môžeš prežiť aj ty. Pridaj sa teda k partii Ekšňákov a preber opäť svoje telo a zmysly!

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2022

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
81 09.07. - 16.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
82 16.07. - 23.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
83 23.07. - 30.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
84 30.07. - 06.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Penzión Medvedica sa nachádza v chatovej oblasti Lieskovec, Tatranská Štrba a ponúka 2,3 - lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

K penziónu patrí bufet, tri spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, betónové ihrisko na basketbal, ohnisko. Wifi

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

Individuálna alebo vlakom /rýchlikom/* zo všetkých nástupných miest na trase z BA do Tatranskej Štrby.
(*Cena platí pre majiteľa preukazu Železničnej spoločnosti oprávňujúceho na bezplatné cestovanie. Fotokópiu preukazu je nutné dodať CK)  

Názor CKNÁZOR CK

Nabitý program v najkrajšom kúte Slovenska. Čo viac treba ? Kliknúť rezerváciu ...

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, výlet do blízkeho okolia vo Vysokých Tatrách, lukostreľba, atrakcia Horolezecká stena, návšteva horských záchranárov v Starom Smokovci, zaujímavý hosť, materiál
ZĽAVA 25 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

CK ODPORÚČA

za príplatok 3€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 15€ výlet vlakom do Aquacity Poprad
za príplatok 25€ autobusový výlet na splav rieky Dunajec v Pieninách

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyAction

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.