TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyAction

9 - 14.9 rokov

Najakčnejších 8 dní letných prázdnin je tu opäť! Akcia, adrenalín aj zohratá akčná partia! Tak isto ako po minulé roky, tak aj tento rok nás v Tatranskom Lieskovci bude hostiť overený a odskúšaný penzión Medvedica. Ako nováčik určite tušíš, alebo ako skúsený Ekšňák vieš, že nás čakajú dni nabité aktivitami a výletmi. Čas na nudu naozaj nebude. Čaká nás pár akčných noviniek, ale tiež aj overené adrenalínové pecky. Najskôr si ale otestujeme, aký si tímový hráč, … a to na vlnách krásnej slovenskej rieky Dunajec. Raftové člny sú to pravé pre nás Ekšňákov. Nadýchať sa čerstvého vzduchu a spoznať kus našich veľhôr pôjdeme na peší výlet do podhoria Vysokých Tatier. Ani na tatranských chodníkoch nebude chýbať zábava.  Vychillovať, zrelaxovať a vytobogánovať sa pôjdeme do vodného sveta zábavy a oddychu - Aquacity Poprad, kde si užijeme kopec zábavy. Najväčší extrém, aký nás čaká, je ale zábavný park Energylandia v susednom Poľsku! Od poslednej návštevy tam na nás čaká veľa noviniek, ktoré musíš otestovať na vlastnej koži. Taktiež sa vybláznime na nafukovacej horolezeckej stene. Tešiť sa môžeš aj na nové súťaže a nadupané párty. Svoju súdržnosť s kámošmi budeš musieť ukázať aj v tímových hrách. Bez obáv, aj pri nich si užiješ kopec zábavy. Teší sa na teba tím akčných animátorov! 8 letných nadupaných dní môžeš prežiť s nami aj ty!

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2023

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
81 08.07. - 15.07. 329.00 € 344.00 €
82 15.07. - 22.07. 329.00 € 344.00 €
83 22.07. - 29.07. 329.00 € 344.00 €
84 29.07. - 05.08. 329.00 € 344.00 €

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Penzión Medvedica sa nachádza v chatovej oblasti Lieskovec, Tatranská Štrba a ponúka 2,3 - lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
K penziónu patrí bufet, tri spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, betónové ihrisko na basketbal, ohnisko. Wifi

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

Individuálna alebo vlakom /rýchlikom/* zo všetkých nástupných miest na trase z BA do Tatranskej Štrby.
(*Cena platí pre majiteľa preukazu Železničnej spoločnosti oprávňujúceho na bezplatné cestovanie. Fotokópiu preukazu je nutné dodať CK)  

Názor CKNÁZOR CK

Nabitý program v najkrajšom kúte Slovenska. Čo viac treba ? Kliknúť rezerváciu ...

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, výlet vláčikom do blízkeho okolia vo Vysokých Tatrách, lukostreľba, atrakcia Horolezecká stena, zaujímavý hosť, materiál
ZĽAVA 35 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,10€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 15€ Veveričí lanový park na Štrbskom plese
za príplatok 20€ výlet vlakom do Aquacity Poprad
za príplatok 35€ autobusový výlet na splav rieky Dunajec
za príplatok 55€ autobusový výlet do najväčšieho zábavného parku v strednej Európe - Energylandie /PL/

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyAction

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok home office 09.00 - 15.00 nonstop
Streda home office 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok home office 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok home office 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.