TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyAction

9 - 14.9 rokov

Adrenalín a extrém - to sú tie správne slová, ktoré patria k letnému táboru SunnyACTION. Ako po minulé roky, aj tento rok nás v Tatranskom Lieskovci bude hostiť Penzión Medvedica. Ako správny Ekšňák, určite vieš alebo tušíš, že nás čakajú dni nabité aktivitami a výletmi. A nebude to iné ani tento rok. Pripravili sme si pre teba novinky v podobe výletov. Novou peckou bude výlet do adrenalínového parku v Liptovskom Mikuláši. Tu nás čaká hra paintball, v ktorej si vyskúšaš svoju bojovnosť a tímovosť, horolezecká stena, na ktorú potrebuješ šikovnosť a odvahu, a takisto štvorkolky, kde zažiješ jazdu plnú adrenalínu. Overený výlet do najväčšieho zábavného parku plného adrenalínových a extrémnych atrakcií - Energylandia nesmie samozrejme chýbať ani tento rok. Vyvetrať a nadýchať sa horského vzduchu pôjdeme na Štrbské pleso a prejdeme kus našich veľhôr, ktorých krásu nám závidia nielen naši susedia. Zábava rozhodne chýbať nebude na tatranských chodníkoch. Chytiť trošku bronzu, “vytobogánovať sa” a relaxovať pôjdeme do Aquacity Poprad. Okrem výletov sa postavíme jeden proti druhému v sumo oblekoch. Tešiť sa môžeš aj na nadupané párty a súťaže, napr. aj v streľbe z luku. Takýchto akčných 8 letných dní môžeš prežiť aj ty! Zobuď v sebe akčnosť a pridaj sa aj ty k partii Ekšňákov !

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
81 04.07. - 11.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
82 11.07. - 18.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
83 01.08. - 08.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Penzión Medvedica sa nachádza v chatovej oblasti Lieskovec, Tatranská Štrba a ponúka 2,3 - lôžkové izby bunkového typu s vlastnými sociálnymi zariadeniami.

K penziónu patrí bufet, tri spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, betónové ihrisko na basketbal, ohnisko. Wifi

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

Individuálna alebo vlakom /rýchlikom/* zo všetkých nástupných miest na trase z BA do Tatranskej Štrby.
(*Cena platí pre majiteľa preukazu Železničnej spoločnosti oprávňujúceho na bezplatné cestovanie. Fotokópiu preukazu je nutné dodať CK)  

Názor CKNÁZOR CK

Nabitý program v najkrajšom kúte Slovenska. Čo viac treba ? Kliknúť rezerváciu ...

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program vrátane výletov: zubačkou na Štrbské pleso a vlakom so vstupom do AquaCity Poprad, atrakcie: lukosteľba, Sumo bojovníci, materiál

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 25€ autobusový výlet do adrenalínového parku v Liptovskom Mikuláši
 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyAction

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.