TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyFunny

8 - 13.9 rokov

Zbystrite pozornosť, po úspešných dvoch rokoch vytvárame Funnylanciu! Kto bude toto leto tvoj tímový spoluhráč a kto naopak súper? Akú táborovú frakciu si v lete zvolíš? Animátori sú už pripravení byť Vodcami frakcií a či sa staneš na chvíľu členom Odvážlivcov, Bojovníkov, Stratégov, Férovcov alebo Tímovcov rozhodneš iba ty. Na úvod si ťa trochu preveríme v rôznych úlohách, ktoré rozhodnú či tvoj táborový osud bude spočívať práve v odvahe a sile, či rozvážnosti a vytrvalosti. Šéf Funnylancie pripravil na každý deň súboje o legendárny FunnyCup a tešiť sa môžete aj na obľúbenú behačku dňa, ktorá mieša jeho osudím. Vytvorme spolu spojenectvo medzi odvážnymi a rozvážnymi. Nebude chýbať aquazorbing, bodyzorbing, vnútorný bazén a samozrejme výborne naladený skvelý animátorský tím! Čerešničkou na torte bude výlet do Trenčína na Trenčiansky hrad. Stačí už len vybrať správny termín a počkať si na to, kto sa stane toto leto víťazom Funnylancie. Hotel František, Čertovské lazy a okolitá krásna príroda je ideálne miesto, kde Funnylancia otvára v lete svoje brány.  

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2022

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
21 10.07. - 17.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
22 17.07. - 24.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
23 24.07. - 31.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
24 31.07. - 07.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2, 3, 4, 5-lôžkové izby v dvojposchodovom hoteli s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Ideálny hotel František sa nachádza v krásnom a ničím nerušenom horskom prostredí pohoria Javorníky. Kvalitné stredisko s krytým bazénom a peknou panorámou je vzdialené len cca 25km od Púchova. Nachádza sa v katastri obce Lazy pod Makytou, v rekreačnej oblasti Čertov. 

Súčasľou areálu sú aj dve spoločenské miestnosti, salónik, terasa, bufet, ihrisko, krytý bazén, plážový volejbal, stolný tenis, ohnisko, rybník ... 

 

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

Individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT, PN, NM a TN

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie, bodyzorbing, aquazorbing, obrí hokej, strelnica, ceny do súťaží
ZĽAVA 25 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

CK ODPORÚČA

za príplatok 3€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 15€ autobusový výlet do Trenčína na Trenčiansky hrad

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyFunny

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.