TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyFunny

8 - 10.9 rokov

Pozor, pozor! Okolie Trenčína sa otrasie v základoch, prichádza nový, zábavou a atrakciami nabitý letný tábor SunnyFunny! Hostiť nás bude novozrekonštruovaná Chata Trubárka, ktorá leží v rovnomennej prírodnej rezervácii v Bielych Karpatoch, kde pramení Kubranský potok. Ak máš v sebe štipku odhodlania, poď zabojovať o legendárny putovný TrubárCup. Táto záhadná čaša hneď v úvode rozhodne o tvojom osude, určí, kto bude tvoj tímový spoluhráč a kto naopak súper. Putovať bude od jedného tímu k druhému, záleží koľko bodov v daný deň dosiahneš. Všetko však robíme kvôli zábave. Poslanie, s ktorým pohár na druhý deň odovzdáš, ti vyčarí úsmev na tvári. Aby si prebudil v sebe tímového ducha, ráno absolvuješ naše "Zahrievacie kolo" podľa tvojho výberu a následne si užiješ atrakcie, na ktoré budeš mať náladu a chuť. Nebude chýbať štvorkolka, aquazorbing, bodyzorbing, nafukovací hrad, bazén, zopár zábavných hostí a samozrejme skvelý animátorský tím. Skry na chvíľu svoju identitu na karnevale, rozhýb boky na Dark Party a pohni mozgovými závitmi na Quiz Night. Čerešničkou na torte je výlet do Laser Areny, lanového parku Tarzánia a na majestátny Trenčiansky hrad. Tešíme sa na teba !

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
21 19.07. - 26.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
22 26.07. - 02.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
23 02.08. - 09.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

3 - 5 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a apartmán pre pedagógov. 
V podkrovnej časti sa nachádza 2 - 3 lôžkové izby so spoločným sociálnym zariadením na chodbe. 

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

Individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT, PN, NM.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, nafukovací skákací hrad, material, hostia

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 8€ výlet do Laser Areny Trenčín
za príplatok 10€ peší výlet do Lanového parku Tarzánie a na Trenčiansky hrad

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyFunny

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.