TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor SunnyStory

9 - 14.9 rokov

Myslíš si, že realita je nudná a svoj čas radšej tráviš vo “fantasy” svete? Naskočili ti zimomriavky pri slove SUPERHRDINA? Driemu v tebe superschopnosti, ale ešte si nemal možnosť sa poriadne predviesť? Usmievaš sa pri pohľade na mená, ako je Kapitán America, Iron man, Thor či Black Widow? Tak to máme pre teba úplnú bombu! Pridaj sa ku Kapitánke Marvel a zachráň svet!
Zem sa spamätáva z vojny, ktorá v celom vesmíre nemá obdobu. Thanos vyhral, Kamene nekonečna sa roztratili a o chvíľu svet ako ho poznáme, zanikne. Je tu už len jedna jediná možnosť: Nájsť všetkých šesť Kameňov nekonečna a vrátiť čas. Táto misia bola zverená Kapitánke Marvel, ktorá s pomocou ostatných superhrdinov vybuduje akadémiu. Pre koho? Pre TEBA! Využi všetky svoje schopnosti, vymysli stratégiu a vydaj sa na cestu hľadania Kameňov nekonečna, nájdi Kameň času a zmeň budúcnosť. Buď však opatrný, aby si neuviazol v časovej slučke. Tešiť sa môžeš aj na deň vo Wakande či retro deň s večernou párty v štýle Star-Lorda. Awesome mixtape čaká len na teba! Okrem toho, Kameň priestoru preveríme priamo v poľskej Energylandii, kde sa môžeš vyblázniť na tých najfantistickejších atrakciách.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
21 07.07. - 14.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
22 14.07. - 21.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
23 21.07. - 28.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
24 04.08. - 11.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
25 11.08. - 18.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Víta vás Penzión Severka, krásne miesto na severe Slovenska, na Kysuciach, neďaleko Čadce
Okrem 3 až 5-lôžkových izieb (vrátane prístelok) s vlastným sociálnym zariadením ponúka sauna, vonkajší bazén, multifunkčné ihrisko (futbal, volejbal, basketbal, tenis), stolný tenis, altánok, opekanie…
Kapacita: 42 lôžok

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

Individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT, PN, TN, PB, ZA.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program vrátane výletu do najväčšieho zábavného parku v Strednej Európe - Energylandie, atrakcia aquazorbing, material

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80 € komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor SunnyStory

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.