TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor Rozmysli sa ...

Tábor pre teenov trochu inak

15 - 17.9 rokov

Áno správne, neponúkame tábor, ale kurz sebapoznania. Ak máš chuť komunikovať o aktuálnych témach zaujímavýmí workshopmi na témy:

 • Ako funguje tretí sektor v štáte, čo ponúka

 • Kde, ako a prečo treba študovať na vysokej škole

 • Brain Drain, alebo únik mozgov a čo s tým

 • Tvoje ciele, zdravie, osobnosť

 • Môže chudoba, nezamestnanosť, diskriminácia stretnúť aj Teba?

 • Má klimatická kríza riešenie?

 • Ako a kde sa môžeš do tretieho sektoru zapojiť po skončení kurzu

 • Outdoortester - športové vyžitie na raftoch, v bazéne, ihriskách, v nočnej hre, rybolove, pragolfe

 • Hviezdna päťka - kreatívna tvorba tímov na tému klimatických zmien

 • Na ľudovú nôtu - prečo by sme si v Heľpe neskúsili folklór, krosná a miestne zvyky

 • Free style time - Tvoje voľné hodinky - môžeš si robiť čo chceš. V ponuke konverzácia v angličtine, lekcie tanca, spoločenské hry, nové knihy, vlastný šport, umelecká tvorba, opekačka, disco, voľná wifi

  Outdoortest, ktorý overí, či vieš, čo je tím a či vieš raftovať, plávať, chytať ryby, založiť oheň, lúštiť hieroglify, hrať pragolf, to môžeš naozaj zažiť len s nami. V ponuke je toho veľa. Ale aký by to bol kurz, keby sme Ti prezradili všetko. Potrebujeme sa vidieť a kurz jednoducho zažiť spolu. Poznanie je ukryté práve v Tvojej účasti. A ak máš chuť s nami po kurze spolupracovať ako praktikant, alebo nový lektor v iných kurzoch, ponúkame aj náš test a nomináciu do tímu už v lete 2020. Tešíme sa na Teba a našu novú spoluprácu.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
501 28.06. - 04.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v penzióne v obci Heľpa, v 2-6 posteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Ste zvedaví ako vyzerá Penzion Majk ?

Súčasľou penziónu je:
spoločenská miestnosť, krytý bazén, telocvičňa, v okolí penziónu veľké futbalové ihrisko, 2 malé ihriská, ohnisko v blízkosti vodnej nádrže s možnosťou rybolovu, člnkovania. Neďaleko sa nachádza poľovnícka chata a prírodný amfiteáter.

StravaSTRAVA

celý deň chutnučké domáce mňamky + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT a NR

Názor CKNÁZOR CK

Na Slovensku doposiaľ ojedinelá novinka.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie

Organizátor tábora je občianske združenie Fatralandia

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor Rozmysli sa ...

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.