TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Detský tábor Zlatá rybka

Rozprávkový príbeh pre najmenších

5 - 7.9 rokov

Pre zvedavé a bádavé detičky sme nachystali rozprávku o zlatej rybke. Objavíme jazierko, kde sa zlatú rybku pokúsime chytiť a pustiť, vraj nám splní tri želania. Pridáš sa k nám? V útulnom penzióne sa na nás teší krytý bazénik, ktorý bude zvedavý, či vieme plávať, teta telocvičňa chce vedieť, či sa vieme poriadne jašiť. Tvorivá klubovňa nachystala Ebenove hviezdičky, novú hru talentov, ktorá zistí, či vieš spievať, tancovať, alebo niečo pekné namaľovať. Zakrútime aj Koliesko hraj, ktoré preverí, či s kamarátmi uhádneš všetky jeho otázky. Je plné krásnych darov prírody, kamienkov, mušličiek, drevených gorálok, ktoré si môžeš skovať do vrecúška šťastia a zobrať ako darček domov. A aby si mal krásne sníčky, každý večer Ti Kamarátka fantázia prečíta rozprávku, celý deň Ťa bude zabávať smiešny Ujo čas, čaká na nás aj parádny výlet autobusom do Bystrianskej jaskyne a prídu aj hasiči s ozajstnou striekačkou. Tak už chystaj ruksak, odvahu, presvedč maminu, nech sa o Teba toľko nestrachuje a hurá za zlatou rybkou. Čaká aj na Teba, tak sa ponáhľaj !

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
31 05.07. - 11.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
32 12.07. - 18.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
33 26.07. - 01.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v penzióne v obci Heľpa, v 2-6 posteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Ste zvedaví ako vyzerá Penzion Majk ?

Súčasľou penziónu je: 
spoločenská miestnosť, krytý bazén, telocvičňa, v okolí penziónu veľké futbalové ihrisko, 2 malé ihriská, ohnisko v blízkosti vodnej nádrže s možnosťou rybolovu, člnkovania. Neďaleko sa nachádza poľovnícka chata a prírodný amfiteáter.

StravaSTRAVA

celý deň chutnučké domáce mňamky + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT a NR

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava 5 x denne + pitný režim, rozprávkový príbeh o Zlatej rybke s prvkami tvorivej dramatiky, autobusový výlet do Bystrianskej jaskyne, ukážky práce hasičov, denne šantenie v bazéne spojené so základným kurzom plávania, technické vybavenie na šport a kreatívnu tvorbu, ceny do súťaží, malý talizman a vrecúško šťastia pre každé dieťa

Organizátor tábora je občianske združenie Fatralandia

CK ODPORÚČA

Vyskúšať túto novinku yes

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Detský tábor Zlatá rybka

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.