TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Detský tábor Zlatá rybka

Rozprávkový príbeh pre najmenších

5 - 9.9 rokov

Pre zvedavé a bádavé detičky, ktoré sa odvážia na letné dobrodružstvo možno po prvýkrát sme nachystali úplne nový detský tábor. V útulnom penzióne budeme chytať Zlatú rybku. A to doslova. Tento nádherný domček sa naozaj volá Zlatá rybka. Ale to nie je všetko! Celý domček a jeho okolie je úplne rozprávkové. Nájdeme tu koníky, na ktorých sa povozíme, uvidíme ovečky, kravičky, kozičky. Objavíme krásne jazierko, kde určite chytíme zlatú rybku. Ak ju pustíme, vraj nám splní tri želania. Teší sa aj krytý bazénik, ktorý bude zvedavý, či vieme plávať.
A najviac sa na Teba teší koliesko hraj. Vieš čo to je? To je naše ozajstné tajomstvo. Prezradíme len toľko, že vie kopec hier a je plné krásnych darov prírody. A vie vraj odpoveď na každú otázku! Tak chystaj otázky, odvahu, presveč maminu, nech sa o Teba toľko nestrachuje a hurá na zlatú rybku. Čaká spolu s kolieskom hraj aj na Teba, tak sa ponáhľaj!
A čaká na nás aj ozajstný prírodný skvot - autobusový výlet do Dobšinskej ľadovej jaskyne.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
31 07.07. - 13.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
32 21.07. - 27.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Útulný penzión Zlatá rybka ako z rozprávky nájdete na brehu jazierka obklopeného rozľahlými lúkami a nádhernou scenériou Nízkych Tatier ponúka ubytovanie v hlavnej budove v 2 až 4 lôžkových izbách s možnosťou prístelky s WC a sprchou
Kapacita tábora je 24 účastníkov !

Súčasľou penziónu je:
spoločenské miestnosti, TV, wifi, biliard, bowling, ihrisko na nohejbal, altánok, koliba, jazda na koni, prírodná jazdiareň, domáce zvieratká pasúce sa v prírode, jazierko plné rýb. Krytý bazén 15. min. chôdze.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA

Nástup možný aj v: TT a NR

Názor CKNÁZOR CK

Je to jednečný bezpečný tábor tohoto druhu na ozaj prásnom mieste.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, odborní garanti kurzov, animátori, zdravotníkveselé šantenie v krytom bazéne, vozenie na koníkoch, chytanie Zlatej Rybky, materiálno - technické vybavenie, malý darček pre každého, autobusový výlet do Dobšinskej ľadovej jaskyne
Zlatá rybka ponúka súrodencom, ktorí sa vyberú na jej rozprávkový príbeh zľavu 20 €/ dieťa. Súrodeneckú zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami CK.

Organizátor tábora je občianske združenie Fatralandia

CK ODPORÚČA

Vyskúšať túto novinku yes

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Detský tábor Zlatá rybka

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.