ZAHRANIČNÉ TÁBORY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

JADRANSKÝ SLADOLED - Chorvátsko

11-dňové turnusy ! Hostel priamo nad plážou, len 505 km od Bratislavy. Doprava aj z iných miest SR !

8 - 16.9 rokov

Osvedčená dlhoročná základňa detí z CK ÚSMEV a zároveň oáza kľudu a bezpečia sa nachádza na Kvarnerskej riviére, len 505 km od Bratislavy v typickom prímorskom mestečku Selce. Prítomnosť detí z Francúzska, Belgicka alebo z Nemecka dáva táboru medzinárodný punc. Kryštálové more a krásna príroda ulahodia každému oku a aby bola pohoda dokonalá, ulahodíme aj mlsným jazýčkom. Chorvátska zmrzlina patrí k najlepším na svete a preto Vás CK Úsmev každý druhý deň pozýva na veľkú porciu pravého chorvátskeho sladoledu.yes Mňam !
To ale stále nie je všetko. Ubytovaní budete v hosteli obklopenom zeleňou, doslova len pár krokov od pláže. Moderné osvetlené športovisko uvítajú hlavne športovci a bufet v areáli poteší určite každého. Okrem kúpania a opaľovania vás v mestečku čakajú desiatky zmrzlinárov, predavačov suvenírov. Na pláži natrafíte zase na tobogány, trampolíny a iné známe atrakcie a doobjednať sa dá bláznivá jazda na banáne, či vodných kolesách na mori, fakultatívne plavba loďou na ostrov Krk s prehliadkou mestečka Vrbnik alebo večerná discoplavba pozdĺž pobrežia.
Kúpanie: typická chorvátska pláž s drobným štrkom, vstup do mora je postupný, prispôsobený deťom. Na pláži sú väčšinou len deti z hostela. Ostatní hostia utečú hneď ako ich počujú prichádzať smiley

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY Z INÝCH MIEST
341 01.07. - 11.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
342 09.07. - 19.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
343 17.07. - 27.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

mládežnícky hostel priamo nad plážou. V priestranných izbách býva max.6 detí. Na želanie alebo so súhlasom detí môžu aj viacerí. Sociálne zariadenia sú spoločné.
Klikni Hostel Karlovac

StravaSTRAVA

plná penzia, voda k jedlám, chutná chorvátska strava s možnosťou pridania. Raňajky sú kontinentálne (chlieb, maslo, džem, paštéta, syr, nápoje) a opakujú sa. Obedy aj večere sú teplé. Mäso je vždy chudé alebo mleté. Niektoré kombinácie sú pre nás neobvyklé, ale strava je objektívne veľmi chutná. Tak ako všade, treba sa vedieť prispôsobiť. Deti sú obsluhované.

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa vedie cez Maďarsko priamo do Chorvátska a po diaľnici k moru.
Odchody z Košíc a ďalších miest : z ďalších miest Slovenska deti zvážame rýchlikom. Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14.00 hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Počas celej cesty do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča deti sprevádza animátor !
Okrem Košíc je nástup možný aj v : SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK.

Názor CKNÁZOR CK

veľmi dobré služby, veľmi milý personál, veľmi chutná strava, veľmi atraktívne mestečko plné života a veľmi dobrá cena ! Jednoducho je to veľmi dobrá ponuka wink

V CENE JE ZAHRNUTÉ

9x nocľah s plnou penziou, navyše večera v deň odchodu, doprava, program, animátori, zmrzlina každý druhý deň, materiál, pobytové poplatky.

CK ODPORÚČA

poldňovú plavbu loďou za cca 15 €

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

JADRANSKÝ SLADOLED - Chorvátsko

ÁnoNie
Áno (odporúčame)Nie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Utorok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Streda - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Štvrtok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy
Piatok - 9.00 - 15.00 h. nonstop aj cez víkendy

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.