ZÁJAZDY 18+

ZOBRAZIŤ TÁBORY

BULHARSKO 18+

žiadne deti, žiadni seniori, žiadni vedúci ...

18 - 29.9 rokov

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije a to hlavne v noci. Je to bulharská Miami Beach, ktorá sa večer mení na divoký blikajúci Las Vegas s desiatkami diskoték a barov. Mladí dovolenkári, cez deň v podobe ospalých leňochodov, sa s príchodom noci menia na divoké šelmy a postupne opúšťajú hostel, aby väčšinu z týchto podnikov vyskúšali. Po krátkom spánku denné svetlo odhalí dlhú pláž s množstvom reštaurácii a atrakcií, ktorá poskytne milosrdný kľud a odpočinok po náročnej noci . Nasleduje kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori a pre aktívnych plážový volejbal. Všetky ostatné služby už poskytne moderný hostel s bazénom a barom s wi-fi. Nachádza sa cca 10 minút pešej chôdze od pláže v blízkosti obľúbeného aquaparku.
Ak sa rozhodnete nechať svoj organizmus chvíľku vydýchnuť a pozrieť si Bulharsko aj za denného svetla, stáleprítomný delegát Vám zabezpečí napr. výlet do Nesebaru, či do Burgasu, odprevadí Vás do aquaparku a splní vám akékoľvek ďalšie splniteľné želanie.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
401 31.07. - 11.08. 305.00 €
402 09.08. - 18.08. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

moderný mládežnícky Hostel 415 aj po viacerých sezónach ešte stále stojí. Číslo 415 je súčasť názvu, nie poradové číslo oznamujúce, že 414 hotelov sme už zničili J V priestranných a pekných izbách zatiaľ pevne drží pohromade 2 až 6 postelí. Angínu vám už po 48 hodinách zaručí výkonná klimatizácia v každej izbe, ktorú si sami a dobrovoľne vždy nastavíte naplno. Šatstvo si potom môžete dať rozmrznúť na balkón, ktorý je spolu s wc a sprchou súčasťou každej izby a dotvárajú veľmi slušný ubytovací štandard za smiešnu sumu, ktorú za zájazd zaplatíte. Aj keď je vám to úplne jedno, mali by ste vedieť, že vo viacposteľových izbách sú aj poschodové postele.
V každom turnuse sú za doplatok 20 €/osoba/pobyt k dispozícii štyri 2-posteľové izby.

StravaSTRAVA

Raňajky priamo v hoteli. Pobyt je vhodný pre milovníkov vajec ...
Je možné doobjednať si obedy a večere priamo na mieste (cca 3 €/večera alebo obed).
Je to len o málo viac ako stojí pivo na pláži. Základom spokojnosti so stravou je prísť keď sa podáva ...wink             

DopravaDOPRAVA

Klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 21 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko (Rumunsko).
Cestovný pas alebo OP je nutný !

Názor CKNÁZOR CK

10-dňová žúrka v plnej sezóne za smiešnu cenu, na ktorej nemôžete chýbať. Za takýchto podmienok sa dostanete do Bulharska len s nami.

Upozornenie hlavne pre rodičov dospelých účastníkov: Nejedná sa o „detský tábor“, ale o klasický zájazd, kde mládež za seba zodpovedá sama a CK neorganizuje program. V čase začiatku zájazdu musí mať každý účastník 18 rokov, ani o hodinu menej. Rezerváciu aj podpísane zmluvy si vybavuje 18-ročný účastník sám (nie rodič!). V prípade súrodencov sa môže zúčastniť jeden už od 16 rokov, avšak s písomným súhlasom rodičov a ak za neho dospelý súrodenec písomne prevezme zodpovednosť.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7 alebo 9 x nocľah  s raňajkami, doprava z BA, delegát, pobytové poplatky.

Nepovinné príplatky:  za dvojlôžkovú izbu + 20 €/osoba/pobyt

CK ODPORÚČA

každopádne sa zúčastniť

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

BULHARSKO 18+

Áno (odporúčame)Nie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.