ZÁJAZDY 18+

ZOBRAZIŤ TÁBORY

BULHARSKO 18+

žiadne deti, žiadni seniori, žiadni vedúci, len "pohoda, klídek a ..."

18 - 23.9 rokov

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije a to hlavne v noci. Je to bulharská Miami Beach, ktorá sa večer mení na divoký blikajúci Las Vegas s desiatkami diskoték a barov. Mladí dovolenkári, cez deň v podobe ospalých leňochodov, sa s príchodom noci menia na divoké šelmy a postupne opúšťajú hostel, aby väčšinu z týchto podnikov vyskúšali. Po krátkom spánku denné svetlo odhalí dlhú pláž s množstvom reštaurácii a atrakcií, ktorá poskytne milosrdný kľud a odpočinok po náročnej noci . Nasleduje kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori a pre aktívnych plážový volejbal. Všetky ostatné služby už poskytne moderný hostel s bazénom a barom s wi-fi. Nachádza sa cca 10 minút pešej chôdze od pláže v blízkosti obľúbeného aquaparku.
Ak sa rozhodnete nechať svoj organizmus chvíľku vydýchnuť a pozrieť si Bulharsko aj za denného svetla, stáleprítomný delegát Vám zabezpečí napr. výlet do Nesebaru, či do Burgasu, odprevadí Vás do aquaparku a splní vám akékoľvek ďalšie splniteľné želanie. Môžete sa tiež poskladať, požičať si auto a cestovať po okolí indviduálne a pohodlne. V Bulharsku je veľa krásnych vecí, ktoré sa oplatí vidieť.

Upozornenie pre rodičov: Nejedná sa o „detský tábor“ (!), ale o klasický zájazd, kde mládež za seba zodpovedá sama a CK neorganizuje program. V čase začiatku zájazdu musí mať každý účastník 18 rokov, ani o hodinu menej.  Rezerváciu aj podpísanie zmluvy si vybavuje 18-ročný účastník sám. Výnimočne sa môžu prihlásiť aj záujemcovia od 16 rokov, avšak s písomným súhlasom rodičov a musí za nich prevziať zodpovednosť niektorý z účastníkov pobytu starší ako 18 rokov.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2022

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
401 09.07. - 19.07. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

2-6 posteľové priestranné izby v peknom modernom hosteli sú klimatizované, majú balkón a samozrejme vlastné sociálne zaridenia. Vo viacposteľových izbách sú aj poschodové postele.
V každom turnuse sú za doplatok 20 €/osoba/pobyt k dispozícii štyri 2-posteľové izby.

StravaSTRAVA

Raňajky sa podávajú priamo v hoteli. Treba ich ale stihnúť... smiley
Je možné doobjednať si obedy a večere priamo na mieste (cca 4 €/večera alebo obed).
Na pláži je väčší výber, väčšie porcie ale aj vyššie ceny. Najesť sa kdekoľvek dostatočne a chutne nie je skutočne žiaden problém.

         

DopravaDOPRAVA

Klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 21 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko (Rumunsko).
Možný nástup v TN.
Cestovný pas alebo OP je nutný !

Názor CKNÁZOR CK

Za takýchto podmienok sa dostanete do Bulharska len s nami.

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

8 x nocľah s raňajkami, doprava z BA, delegát, pobytové poplatky.

Nepovinné príplatky:  za dvojlôžkovú izbu + 20 €/osoba/pobyt

CK ODPORÚČA

každopádne sa zúčastniť

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

BULHARSKO 18+

Áno (odporúčame)Nie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.