ZÁJAZDY 18+

ZOBRAZIŤ TÁBORY

TALIANSKO 18+

žiadne deti, žiadni seniori, žiadni vedúci ...

18 - 29.9 rokov

Veľmi výhodná a ojedinelá ponuka pre tých, korí sa už necítia deťmi ale medzi staršími by sa ešte nudili. Je to niečo medzi a na princípe "Ži a nechaj žiť!" V hoteli bude fungovať aj náš tábor ale deti a mládež sú v každom hoteli ale my tie naše aspoň zvládame. Vás sa žiaden program netýka, ale keby ste chceli, môžete sa pripojiť a vedúci zájazdu slúži aj vám ako delegát s tou výhodou, že na rozdiel od dovoleniek v iných CK, náš delegát vám bude denne k dispozícii. Najväčší rozdiel je v tom, že za vás už nezodpovedá - zodpovedáte za seba, za svoje skutky činy, príp. výčiny sami. Záväzný je pre vás hotelový poriadok a všetky naše aj talianske zákony. Programových možností je tu veľa a tie sa ešte rozširujú vašim vekom 18+ Na pláži nájdete veľa atrakcii väčšinou za príplatok, ak máte dostatočne nabitú kreditku, ste vítaní v každej pizzerii, bare´, kaviarničke a nočné diskotéky vás priamo vcucávajú. Ak máte chuť na kľudnejší program, môžete sa s našimi zúčastniť výletov do Mirabilandie alebo San Marina, staroveké mestečko je prekrásne, žiaľ turistom slúži viac ako veľkoobchod s alkoholom ....
Kúpanie: Typické pláže s jemnučkým pieskom a plytkým vstupom do teplučkej vody. Hotel poskytuje obmedzený počet ležadiel so slnečníkmi na ktorých sa ubytovaní bez problémov prestriedajú. Alebo môžete využiť bezplatnú verejnú pláž.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
411 26.07. - 04.08. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Hotel Sirena** na Rimini v časti Bellaria-Igea Marina je cca 100 m od pláže a pár krokov od pešej zóny s obchodíkmi. Izby sú 2-4 posteľové s vlastným sociálnym zariadením. 


 

StravaSTRAVA

Polpenzia
Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa ale vy si vyberáte.
Večera je varená, servírovaná. K jedlám je voda. 

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska. 

Názor CKNÁZOR CK

Za takýchto podmienok (za tieto peniaze) sa dostanete do Talianska len s nami. To pochopíte po prvej prechádzke mestečkom ... Ak chete vidieť a zažiť Taliansko, výhodnejšie sa tam nedostanete.

Upozornenie hlavne pre rodičov dospelých účastníkov: Nejedná sa o „detský tábor“, ale o klasický zájazd, kde mládež za seba zodpovedá sama a CK neorganizuje program. V čase začiatku zájazdu musí mať každý účastník 18 rokov, ani o hodinu menej. Rezerváciu aj podpísane zmluvy si vybavuje 18-ročný účastník sám (nie rodič!). V prípade súrodencov sa môže zúčastniť jeden už od 16 rokov, avšak s písomným súhlasom rodičov a ak za neho dospelý súrodenec písomne prevezme zodpovednosť.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7 x nocľah s polpenziou, služby delegáte, doprava z BA, pobytové poplatky

CK ODPORÚČA

výlet do Mirabilandie. Uskutoční sa pri min. počte 30 prihlásených.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

TALIANSKO 18+

Áno (odporúčame)Nie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.