ZÁJAZDY PRE ŠKOLY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

LONDON EXPERIENCE - školy

8 - 16.9 rokov

 


Ponúkame jedinečný pobyt spojený s výučbou angličtiny priamo v Londýne, kde budú navštevovať kurzy anglického jazyka vedené "native speakrom". Pritom budú ubytované v rodinách a tak budú mať každodennú možnosť overiť si svoje jazykové znalosti v praxi. Počas celého pobytu sa budú o deti starať slovenskí profesionálny lektori.

Deti navštívia aj južné pobrežie Anglicka - známe mestečko Brighton so zábavným mólom Brighton Pier. V Londýne nebude chýbať pohľad na Londýn z vtáčej perpektívy London Eye, svetoznáme múzea ako napr. The Museum of London, Museum of Science, múzeum času Greenwich a prehliadka historických častí mesta - Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Traffargar square a ďalšie. Chýbať nebudú ani obľúbené návštevy nákupných centier a rušných ulíc Londýna ako napr. Oxford street a Camden market, China town, Leicester square či Piccadilly cirkus. Na záver prekrásny zámok Windsor a jeho priľahlé záhrady. Uvedený program je príkladový, nie záväzný! Na konkrétnom programe sa dohodnete priamo na mieste so slovenským sprievodcom podľa aktuálnych možností, záujmu detí a počasia.

 

MESIAC NOCÍ POČET ŽIAKOV CENA/OS./POBYT CESTOVNÉ POISTENIE/POBYT

celoročne

6 30 - 35 599 
celoročne 6 35 - 40 564 

UbytovanieUBYTOVANIE

zabezpečené v anglických rodinách

StravaSTRAVA

Plná penzia, obedy formou balíčka (packet lunch)

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom z Bratislavy
Na požiadanie nakalkulujeme aj odchody z iných miest SR.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

doprava autobusom z BA, ubytovanie s plnou penziou v anglických rodinách na 6 nocí, doobedňajšia výučba jazyka v anglickom jazykovom centre, poobedňajší poznávací program v Londýne so sprievodcom, celodenný výlet na južné pobrežie Anglicka do mestečka Brighton, výlet na zámok Windsor, cestovná karta v Londýne na 5 dní, sprievodca CK, poistenie insolventnosti CK
Nepovinný príplatok: vstupné do niektorých múzeí a pamiatok + cca 45 GBP

CK si vyhradzuje právo na zmenu programu!

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

LONDON EXPERIENCE - školy

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka priebežne
Utorok - dovolenka priebežne
Streda - dovolenka priebežne
Štvrtok - dovolenka priebežne
Piatok - dovolenka priebežne

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.