ZÁJAZDY PRE ŠKOLY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

JAZYKOVÝ ZÁJAZD PRE ŠKOLY V ANGLICKU

7 dňový jazykový pobyt v Anglicku s výučbou jazyka a s ubytovaním v rodinách

9 - 17.9 rokov

Prímorské letovisko Worthing sa nachádza hodinu cesty od Londýna a jeho pokojná atmosféra, priateľskí pohostinní ľudia a mnohé parky ho predurčujú ako ideálne miesto na štúdium anglického jazyka. Spoznáme všetko, čo môžeme za týždeň zvládnuť. Nebude chýbať návšteva Londýna a pohľad na Londýn z vtáčej perpektívy London Eye, nevynecháme svetoznáme múzea ako napr. The Museum of London, Museum of Science, múzeu času Greenwich a prehliadku historických častí mesta - Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Traffargar square a ďalšie. Najviac sa však tešíme na obľúbené návštevy nákupných centier a rušných ulíc Londýna ako napr. Oxford street a Camden market. 
Worthing poskytuje dokonalé a bezpečné prostredie na výučbu anglického jazyka a výletný program. Prekrásny hrad Arundel castle či výlet do mesta Brighton a návšteva podmorského sveta Sea Life Centre, prechádzka okolo Royal Pavilionu a starodávnými uličkami The Lanes.
Takže naštartujme svoje anglické jazýčky a začnime sa učiť angličtinu, aby nám rodičia všetky tieto atrakcie umožnili absolvovať.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
501 22.04. - 29.04. 489.00 €
502 06.05. - 13.05. 489.00 €

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v anglických rodinách ktoré sú starostlivo vyberané a preverené anglickou agentúrou
 

StravaSTRAVA

účastníci spolu s rodinami raňajkujú a večerajú, obedy dostávajú formou balíčka (packed lunch), nakoľko rodiny chodia do práce. Strava je typická anglická .... Hlavným jedlom je večera.

DopravaDOPRAVA

luxusným klimatizovaným autobusom z Bratislavy (západného Slovenska) cez ČR, SRN, Francúzsko (trajekt Calais – Dover)

V CENE JE ZAHRNUTÉ

doprava autobusom z Bratislavy, trajekt, ubytovanie s plnou penziou v rodinách na 5 nocí, výučba jazyka v anglickom jazykovej škole každý deň doobeda pondelok - piatok , sprievodca CK, poistenie insolventnosti CK,
Bonus: bezplatné miesta pre dvoch pedagógov.

Cena je kalkulovaná na minimálny počet 30 platiacich osôb

Príplatok: vstupné do niektorých múzeí a pamiatok + cca 45 GBP

 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

JAZYKOVÝ ZÁJAZD PRE ŠKOLY V ANGLICKU

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka priebežne
Utorok - dovolenka priebežne
Streda - dovolenka priebežne
Štvrtok - dovolenka priebežne
Piatok - dovolenka priebežne

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, folkloristický tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.