ZÁJAZDY PRE ŠKOLY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

ANGLICKO - WORTHING pre školy

7 dňový jazykový pobyt v Anglicku s výučbou jazyka a s ubytovaním v rodinách

9 - 14.9 rokov

Prinášame Vám ponuku jedinečného pobytu spojeného s výučbou angličtiny priamo v Anglicku.  Účastníci budú navštevovať kurzy anglického jazyka vedené
"native speakrom" . Pritom budú ubytovaní v rodinách a tak budú mať každodennú  možnosť overiť si svoje jazykové znalosti v praxi, ale predovšetkým zistiť, prečo sa vlastne majú angličtinu učiť.
Okrem toho je pripravený bohatý program. Študenti spoznajú všetko, čo sa dá za pobyt zvládnuť. Navštívia Londýn a prezrú si všetky jeho pamiatky - The Museum of London, Museum of Science, múzeu času Greenwich a prehliadku historických častí mesta - Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Traffargar Square, aj známe mestečko Brighton s jeho zábavným mólom Brighton Pier a prekrásny hrad Arundel.

Príklad programu zájazdu :

Nedeľa: odchod v ranných hodinách zo SR, prejazd cez ČR, Nemecko do francúzskeho prístavu Calais – trajekt v skorých ranných hodinách

Pondelok: príchod do Londýna, prehliadka historických častí mesta, v neskorých popoludňajších hodinách odchod do Worthing, ubytovanie v rodinách, večera

Utorok: výučba v jazykovej škole, popoludní návšteva hradu Arundel

Streda: výučba v jazykovej škole, popoludní prehliadka mesta Worthing, pobyt pri mori

Štvrtok: výučba v jazykovej škole, popoludní návšteva mestečka Brighton

Piatok: odchod v ranných hodinách do Londýna, program v Londýne, nákupy, vo večerných hodinách odchod do Dover, trajekt

 

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
501 01.01. - 31.12. 525.00 €

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Ubytovanie sme pripravili v prímorskom mestečku Worthing na južnom pobreží Anglicka v anglických rodinách ktoré sú starostlivo vyberané a preverené anglickou agentúrou. V jednej rodine sú ubytovaní 2-4 študenti.

StravaSTRAVA

účastníci spolu s rodinami raňajkujú a večerajú, obedy dostávajú formou balíčka (packed lunch), nakoľko rodiny chodia do práce. Strava je typická anglická .... Hlavným jedlom je večera.

DopravaDOPRAVA

luxusným klimatizovaným autobusom z Bratislavy (západného Slovenska) cez ČR, SRN, Francúzsko (trajekt Calais – Dover)

V CENE JE ZAHRNUTÉ

doprava autobusom z Bratislavy, trajekt, ubytovanie s plnou penziou v rodinách na 4 noci, výučba jazyka v anglickom jazykovej škole každý deň doobeda pondelok - piatok , sprievodca CK, poistenie insolventnosti CK,

Cena je kalkulovaná na minimálny počet 25 účastníkov Pri tomto počte ponúkame bezplatné miesta pre dvoch pedagógov.

Príplatok: vstupné do niektorých múzeí a pamiatok + cca 55 GBP
Záloha: pri objednávke zájazdu sa platí záloha 25 %

 

CK ODPORÚČA

Za príplatok 10,20€ komplexné cestovné poistenie Union. Informácie v CK.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

ANGLICKO - WORTHING pre školy

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.