JAZYKOVÉ TÁBORY A ZÁJAZDY

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

HOLIDAY EVERYDAY junior

Špičkový jazykový kurz v Nízkych Tatrách pre mladších

7 - 11.9 rokov

Aby sme nemuseli za cudzojazyčným prostredím cestovať do Anglicka, preniesli sme si kus Anglicka k nám. Žiaden klasický tábor s trochou jazyka, aby sa nepovedalo. Takých je veľa ...
My ponúkame aktívny letný jazykový kurz, na ktorom sú deti zaradené do skupín podľa veku a úrovne jazyka a s lektormi komunikujú hlavne anglicky. Len oni rozhodnú komu pomôžu a budú mu rozumieť aj slovensky a koho nechajú nech sa potrápi. A keďže máme od minulého roku nové lektorky, ktoré priniesli nový modernejší štýl, zmenili sme aj názov, ktorý vám aj keď po anglicky pripomína, že aj keď sa učíte, stále máte prázdniny. Jazykový program s animačným sú dômyselne prepojené, takže sa jazyku nevenujeme len tradičné 3 hod. denne, ale priebežne celý deň a na každom kroku. Kurz je určený začiatočníkom ale aj pokročilým.
Tento rok sme pripravili letný jazykový kurz aj pre mladších s dodatkom „ junior“, kde budú účastníci napínať svoje jazykové svaly úmerne svojmu veku. Letný jazykový kurz pre mladších tento rok povedú jazykové víly ktoré budú na deti hovoriť anglicky. Deti tak zvládnu prirodzenou cestou základné frázy a naučia sa veľa nových slovíčok. To všetko v krásnom horskom prostredí Nízkych Tatier. Deti budú rozdelené do skupín, ktoré budú pracovať zábavnou formou na zdokonalení sa v jazykovej konverzácii. Anglický tábor Junior je určený deťom, ktoré s angličtinou len začínajú až po mierne pokročilých. Program jazykového tábora doplnia víly aj o kreatívne dielne, zaujímavé hry, či anglického divadielko, ktoré si deti pripravia pre rodičov na záver tábora. V tomto úžasnom jazykovom kempe ukážeme deťom, že prázdniny môžu byť naozaj každý deň a to aj vtedy keď sa niečo nové učíme. Okrem uvedeného deti čaká výlet, kúpanie v horskom jazierku, klasické športové hry a súťaže ...

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
181 30.07. - 06.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v útulnom horskom hoteli Hydro v Krpáčove v 2x3 - posteľové izby s vlastným sociálnym zariadením (bunkový systém). Nahliadnite Hotel Hydro

StravaSTRAVA

4x denne, pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

Názor CKNÁZOR CK

profesinálne a pritom ľahkou, zábavnou a oddychovou formou vedený kurz kde sa deti učia a ani o tom nevedia cheeky Všetko je to umocnené prekrásnym prostredím N.Tatier a kvalitnými službami hotela.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava (4x denne), konverzácia, program, študijný materiál, lektori

CK ÚSMEV poskytuje vo svojich táboroch v SR grátis poistenie zodpovednosti za škodu na zdraví a majetku 3.osoby a úrazu s trvalými následkami Viac sa dozviete tu.

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

HOLIDAY EVERYDAY junior

ÁnoNie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.