TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Akčný tábor Misia

9 - 15.9 rokov

Hlavnému štábu nášho už kultového letného tábora sa podarilo niečo nevídané. V uplynulých rokoch sme dobyli oravské kraje a teraz sa chystáme obsadiť územie Bielych Karpát, odkiaľ nám depešou poslali túto naliehavú správu: „Vojaci, potrebujeme Vašu pomoc!” Nuž teda našim prioritným cieľom je vybudovať nové výcvikové stredisko MISIA, a to konkrétne v lesnom prostredí krásneho zámočku Antonstál! Chladná oravská zem nás síce preverila dostatočne, ale náročné výzvy a prekážky Antonstálu sme spolu ešte nezvládli. A preto sľubujeme dôstojníkom, poddôstojníkom a mužstvu, že zocelíme vaše telo i ducha ešte viac, ako ste na to boli doteraz zvyknutí. Využijeme vaše ženijné schopnosti pri budovaní táboriska, topografické znalosti pri skúmaní a pohybovaní sa v novom teréne a vedomosti o prežití v lone prírody. Okrem zaslúženej regenerácie na kúpalisku Vás čakajú parádne zážitky! Pripravte sa na boj v trenčianskej Laser aréne, či na zdolanie prekážok v Tarzanii, či na splav rieky Váh! Veru, o poriadnu dávku adrenalínu, dobrodružstvá, nové priateľstvá a nezabudnuteľné zážitky sa nemusíte báť. 

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2024

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
91 07.07. - 13.07. 379.00 € 428.00 €
92 14.07. - 20.07. 379.00 € 428.00 €
93 21.07. - 27.07. 379.00 € 428.00 €
94 28.07. - 03.08. 379.00 € 428.00 €
95 04.08. - 10.08. 379.00 € 428.00 €
96 11.08. - 17.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
97 18.08. - 23.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2,3,4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.
Účelové zariadenie lesnej pedagogiky a rekreácie Antonstál je situované v tichom prostredí prírody Bielych Karpát, neďaleko hraníc s Českou republikou, 12km od mesta Nemšová. Do jeho blízkosti sa dopravíte po diaľnici D1, a z mesta Nemšová údolnou horskou cestou. Keď sa nadýchnete čerstvého vzduchu a vychutnáte si nádhernú prírodu okolitých lesov, celkom určite podľahnete čaru tohto magického prostredia.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA 

Nástup možný aj v: TT, PN a NM

Názor CKNÁZOR CK

Ojedinelý tábor tohoto druhu, ktorý treba určite vyskúšať.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava + pitný režim, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží, atrakcie airsoft, rambo dráha, kúpalisko
 

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,10€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 25€ autobusový výlet na splav rieky Váh z Nemšovej do Trenčína
za príplatok 30€ autobusový výlet do Laser arény a do Tarzánie v Trenčíne

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Akčný tábor Misia

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.