TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Akčný letný tábor Misia Orava

9 - 15.9 rokov

Misia sa nenávratne blíži a je pripravená v plnej zbroji! Tento rok to bude špeciálne. Profesionálni vojaci s tebou strávia jeden deň, kde ti ukážu a prezradia všetko to, čo obnáša ich život. Zasvätia ťa do neho v pravom slova zmysle. Už na začiatku ťa vtiahneme do deja pútavou hrou, na základe ktorej budeš zaradený do roty ženistov, prieskumníkov alebo strelcov a získaš svoj vojenský preukaz. Zmenou prešli aj naše výcviky, v ktorých ťa zocelíme zo streľby, z telesnej, poradovej, ženijnej, topografickej, psychologickej, zdravotníckej a z taktickej prípravy. Počas celého týždňa budeš bojovať o to, aby si získal čo najvyššiu hodnosť. Na našej rambo dráhe si posilníš svoju kondíciu a otestuješ svoje sily a schopnosti. A to nie je všetko! Nebude chýbať ani nezabudnuteľná prespávačka v lese s varením gulášu, adrenalínová jazda tankom, splavovanie nevyspytateľnej rieky Oravy a zaslúžený oddych v aquaparku v Dolnom Kubíne. novinkou bude lanový park pod Kubínskou Hoľou. Taktiež na teba čaká airsoft, ktorý tento rok dostal nový level a bude prebiehať v taktickej stratégii dobytia cieľa. O poriadnu dávku adrenalínu, dobrodružstva, nových priateľstiev, skúsenosti, zábavy,  nezabudnuteľných zážitkov a mnoho ďalšieho je tu postarané. Takže vojaci vztyk! A k pocte zbraň !

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
91 30.06. - 07.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
92 07.07. - 14.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
93 14.07. - 21.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
94 21.07. - 28.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
95 28.07. - 04.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
96 04.08. - 11.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
97 11.08. - 18.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
98 18.08. - 25.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2-4 lôžkové izby (1 x 6 lôžková) s vlastným sociálnym zariadením v horskom hoteli  Belez 4 km od D.Kubína v prekrásnom prostredí Oravy, pod úpätím Kubínskej hole.

Hotel má aj bar s krbom, saunu, UFO (spoločenská miestnosť), herňu pre deti, univerzálne prírodné ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, vonkajšie ohnisko, preliezky, trampolínu.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA 

Nástup možný aj v: TT, PN, TN, PB a v ZA

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, atrakcie: airsfot, rambo dráha, materiál

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 20€ autobusový výlet do aquaparku Dolný Kubín a Lanového parku
za príplatok 29€ fakultatívny autobusový výlet do Podbielu (jazda v tanku+splav rieky Orava)
 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Akčný letný tábor Misia Orava

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.