TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Akčný tábor Misia

9 - 15.9 rokov

Hlavnému štábu nášho už kultového letného tábora sa podarilo niečo nevídané. V uplynulých rokoch sme dobyli oravské kraje a teraz sa chystáme obsadiť územie Bielych Karpát, odkiaľ nám depešou poslali túto naliehavú správu: „Vojaci, potrebujeme Vašu pomoc!” Nuž teda našim prioritným cieľom je vybudovať nové výcvikové stredisko MISIA, a to konkrétne v lesnom prostredí krásneho zámočku Antonstál! Chladná oravská zem nás síce preverila dostatočne, ale náročné výzvy a prekážky Antonstálu sme spolu ešte nezvládli. A preto sľubujeme dôstojníkom, poddôstojníkom a mužstvu, že zocelíme vaše telo i ducha ešte viac, ako ste na to boli doteraz zvyknutí. Využijeme vaše ženijné schopnosti pri budovaní táboriska, topografické znalosti pri skúmaní a pohybovaní sa v novom teréne a vedomosti o prežití v lone prírody. Okrem zaslúženej regenerácie na kúpalisku Vás čakajú parádne zážitky! Pripravte sa na boj v trenčianskej Laser aréne, či na zdolanie prekážok v Tarzanii, či na splav rieky Váh! Veru, o poriadnu dávku adrenalínu, dobrodružstvá, nové priateľstvá a nezabudnuteľné zážitky sa nemusíte báť. 

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2023

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
91 02.07. - 07.07. 299.00 € -
92 09.07. - 16.07. 379.00 € 419.00 €
93 16.07. - 23.07. - 419.00 €
94 23.07. - 30.07. 379.00 € 419.00 €
95 30.07. - 06.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
96 06.08. - 12.08. 339.00 € -
97 13.08. - 19.08. 339.00 € -
98 20.08. - 26.08. 339.00 € -

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2,3,4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.
Účelové zariadenie lesnej pedagogiky a rekreácie Antonstál je situované v tichom prostredí prírody Bielych Karpát, neďaleko hraníc s Českou republikou, 12km od mesta Nemšová. Do jeho blízkosti sa dopravíte po diaľnici D1, a z mesta Nemšová údolnou horskou cestou. Keď sa nadýchnete čerstvého vzduchu a vychutnáte si nádhernú prírodu okolitých lesov, celkom určite podľahnete čaru tohto magického prostredia.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA 

Nástup možný aj v: TT, PN a NM

Názor CKNÁZOR CK

Ojedinelý tábor tohoto druhu, ktorý treba určite vyskúšať.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava + pitný režim, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží, atrakcie airsoft, rambo dráha, kúpalisko
ZĽAVA 35 € PLATÍ PRI ÚHRADE CELEJ SUMY DO KONCA MARCA

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,10€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 25€ autobusový výlet na splav rieky Váh z Nemšovej do Trenčína
za príplatok 30€ autobusový výlet do Laser arény a do Tarzánie v Trenčíne

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Akčný tábor Misia

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok home office 09.00 - 15.00 nonstop
Streda home office 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok home office 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok home office 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.