TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Akčný letný tábor Misia Orava

9 - 15.9 rokov

Útoky na Orave stále pokračujú, neutíchajú, ale čoraz viac do nej vstupujú veľkí hráči. Misia Orava tu cvičí vlastné jednotky, ktoré operujú na území zničenom útokmi. Z veľkých miest sú už len trosky, ale ostáva stále veľa nedobytých strategických území. Jedným takým je Kubínska Hoľa, ktorá sa stala strategickým miestom. A preto ju chce stoj čo stoj získať každá bojujúca strana pod svoju kontrolu. Podľa informácií tajných služieb je na tomto mieste umiestnený kufor, v ktorom sú zbrane hromadného ničenia. Nakoľko je pevnosť zamínovaná, bude postup lesom naozaj skúška ohňom. Práve preto teba, ako regrúta v Misii Orava, budeme udržiavať v neustálej kondícii rambo dráhou, ku ktorej pribudlo zopár nových prekážok. Vďaka nim si potvrdíš svoju zdatnosť a kondíciu. Spolu s ostatnými regrútmi, ktorí nastúpia na front, budeš splavovať rieku Oravu, zažiješ adrenalínovú jazdu tankom BVP a vyskúšaš si autentickú prespávačku v lese. Streľba zo vzduchovky, airsoftky, luku či praku ti pomôžu pri tvojej dôležitej misii. Úplne novým výcvikovým strediskom sa stane jeden deň Kinderland v Námestove, kde budeš musieť prekonávať JUMP zónu, GAME zónu a FUN zónu. Nakoniec ti bude dopriaty zaslúžený oddych v aquaparku v Dolnom Kubíne. Naše výcviky ťa zocelia v rôznych oblastiach, čo ti  pomôže k najlepšej obrane svojej jednotky. Aj práve preto sme rozšírili program airsoftu o ďalší deň. Nové zbrane, výbava, téma. Dva dni plné airsoftu, počas ktorých sa naučíš rôzne stratégie, taktiky pri hre, narábať so zbraňou a mnoho ďalšieho, čo ti pomôže pri samotnom boji. Tak nenechaj svoju jednotku dlho čakať a pripoj sa k nej !

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
91 05.07. - 12.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
92 12.07. - 19.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
93 19.07. - 26.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
94 26.07. - 02.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
95 02.08. - 09.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

2-4 lôžkové izby (1 x 6 lôžková) s vlastným sociálnym zariadením v horskom hoteli  Belez 4 km od D.Kubína v prekrásnom prostredí Oravy, pod úpätím Kubínskej hole.

Hotel má aj bar s krbom, saunu, UFO (spoločenská miestnosť), herňu pre deti, univerzálne prírodné ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, vonkajšie ohnisko, preliezky, trampolínu.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna alebo autobusová z BA 

Nástup možný aj v: TT, PN, TN, DCA, PB a v ZA

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, atrakcie: airsfot, rambo dráha, materiál

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)

za príplatok 17€ autobusový výlet do aquaparku Dolný Kubín
za príplatok 30€ fakultatívny autobusový výlet do Podbielu (jazda v tanku+splav rieky Orava)
 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Akčný letný tábor Misia Orava

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.