TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Rybársky letný tábor

Letný rybársky tábor

8 - 15.9 rokov

Či už si skúsený rybár alebo začiatočník v rybolove, zažiješ tú pravú atmosféru rybačky a priučíš sa novým technikám lovu. Na našom jazere, ktoré sa nachádza na nádhernom 8 hektárovom Ranči na Striebornom jazere pri Galante si užívame rybačku na spôsob chyť a pusť. Pod vedením našich profesionálnych rybárov s dlhoročnými skúsenosťami ti veľa prezradia odborné prednášky, pripravený je aj nočný a ranný rybolov, kvalitné návnady, náväzce a krmivo. Nezabudnuteľným zážitkom bude zaiste nočná rybačka, pri ktorej sa odkryjú tajomstvá ranča. Celý týždeň rybárčime o titul najšikovnejšieho rybára a o najväčšiu rybu. Minulý rok sme chytili 24,8kg kapra. Samozrejme, nebude všetko len o chytaní rýb, ale tiež nás čaká aj zábava v podobe športu, rôzne tímové hry, táborové tance, táborák a disco. Zrelaxovať a oddýchnuť si pôjdeme do vodného sveta Aquapark Trnava.


Organizátor si vyhradzuje právo na úpravu programu v závislosti od poveternostných podmienok ( extréme teplo, dlhodobý dážď, silný vietor ) v záujme bezpečnosti a ochrany zdravia účastníkov.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2024

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
141 07.07. - 13.07. 449.00 € -
142 14.07. - 20.07. 449.00 € -
143 04.08. - 10.08. 449.00 € -
144 11.08. - 16.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

Pozn.: Programovo a organizačne zabezpečuje CK Slniečko (za rovnaké ceny) !

UbytovanieUBYTOVANIE

Ranč na Striebornom jazere neďaleko Galanty je 8 hektárový, oplotený, zalesnený a strážený areál len 68 km od Bratislavy (25 km od Trnavy, 40 km z Nitry a 100 km od Trenčína) ponúka ubytovanie v hlavnej budove s 3,4,5 - lôžkovými izbami, wc, sprchy spoločné.
Kapacita: 10 začiatočníkov a 10 pokročilých rybárov.
Súčasťou areálu sú dve nádherné jazerá plné rýb, upravené brehy s bezpečnými kamennými prístupmi k vode, útulné ubytovanie, spoločenské miestnosti a jedáleň vo westernovom štýle, drevené ihrisko, 8 m vyhliadková veža, ohniská, trampolína, lezecká pyramída, voliery s dravými a okrasnými vtákmi, adrenalínová prekážková dráha.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

Názor CKNÁZOR CK

Je to jediný rybársky tábor, inde nehľadajte. 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava + pitný režim, odborní lektori, zdravotník, materiálno - technické vybavenie na šport a kreatívnu tvorbu, rybársky kurz pre začiatočníkov alebo pokročilých, denne rybolov (okrem dňa nástupu a odchodu), náväzce, návnady, krmivo na rybolov, ceny do súťaží
 

 

CK ODPORÚČA

za príplatok 3,60€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
za príplatok 25€ zapožičanie kompletnej výbavy na rybolov pre začiatočníka (udica, podberák, podložka, racohy, signalizátor záberu)
za príplatok 30€ autobusový výlet do Aquaparku Trnava

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Rybársky letný tábor

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336
KEDY PRACUJEME?
Deň Na telefóne E-mail
Pondelok 09.00 - 15.00 nonstop
Utorok 09.00 - 15.00 nonstop
Streda 09.00 - 15.00 nonstop
Štvrtok 09.00 - 15.00 nonstop
Piatok 09.00 - 15.00 nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka detské tábory na Slovensku, tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, rybársky tábor, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.