TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Letný tábor Ryby, relax, príroda

Letný rybársky tábor

8 - 15.9 rokov

Tento rok sme rybársky kurz rozdelili na kurz pre začiatočníkov, v ktorom sa naučíme základné rybárske zručnosti spojené s lovom menších rýb a ich poznávaním. Začiatočníci si môžu za príplatok zapožičať kompletnú výbavu na rybolov. Pre pokročilých rybárov sme nachystali lov trofejných kaprov a jeseterov. Čaká nás rybolov v dvoch nádherných jazerách, kde plávajú aj metrové jesetery a kapre nad 15 kilogramov.Pripravený je nočný aj ranný rybolov. Návnady, náväzce, krmivo zabezpečí Karl Nikl, majster sveta v love kaprov, profesionálny rybár Miloš Švihorík prezradí niečo o rybách, sebe, o zaujímavom pohľade na svet. Vyskúšame si aj člnkovanie na kajakoch Hobie od 3 Fish.Zahráme si Tajomstvo veže, čaká nás táborák, opekačka, disco, výlet doRelax Aqua centra. Chystaj udice, podberák, nabaľ háky, kamoša.Ak nemáš udicu, tak Ti ju požičiame. Kamošov si určite nájdeš. Hurá na ryby! A top novinka na záver! Budú aj rybárske preteky o parádne ceny. A ako to na rybách chodí, môže vyhrať aj úplný začiatočník! Tešíme sa na Teba !

Organizátor si vyhradzuje právo na úpravu programu v závislosti od poveternostných podmienok ( extréme teplo, dlhodobý dážď, silný vietor ) v záujme bezpečnosti a ochrany zdravia účastníkov.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2020

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
141 28.06. - 04.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
142 05.07. - 11.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
143 12.07. - 18.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
144 19.07. - 25.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
145 26.07. - 01.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
146 02.08. - 08.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
147 09.08. - 15.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
148 16.08. - 22.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
149 23.08. - 28.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Ranč na Striebornom jazere neďaleko Galanty je 8 hektárový, oplotený, zalesnený a strážený areál len 68 km od Bratislavy (25 km od Trnavy, 40 km z Nitry a 100 km od Trenčína) ponúka ubytovanie v hlavnej budove s 3,4,5 - lôžkovými izbami, wc, sprchy spoločné.
Kapacita: 40 účastníkov
Súčasťou areálu sú dve nádherné jazerá, vonkajšie a kryté jazdiarne, stajne s cca 40 koňmi, útulné ubytovanie, spoločenské miestnosti a jedáleň vo westernovom štýle, drevené ihrisko, 8 m vysoká vyhliadková veža, ohniská, športoviská, trampolína, lezecká pyramída

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

individuálna

Názor CKNÁZOR CK

Je to jediný rybársky tábor, inde nehľadajte. 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava + pitný režim, rybársky kurz pre začiatočníkov, alebo pokročilých, denne rybolov v rozsahu 6 hodín okrem soboty a nedele, výbava na rybolov - náväzce, návnady, krmivo okrem udíc, prednáška o vzťahu k prírode, o správnom vnímaní svete, rybárske preteky, odborní lektori kurzu, zdravotník, ceny do súťaží, malý darček pre každého, autobusový výlet s kúpaním v Relax Aqua centre Trnava, člnkovanie v záchranných vestách na jazere, materiálno - technické vybavenie

Organizátor tábora je občianske združenie Fatralandia
 

CK ODPORÚČA

za príplatok 2,80 € komplexné cestovné poistenie ECP 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Letný tábor Ryby, relax, príroda

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - - stále
Utorok - - stále
Streda - - stále
Štvrtok - - stále
Piatok - - stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.