ZAHRANIČNÉ TÁBORY

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

SUNNYBEACH PARTY – Bulharsko

Aj predĺžené 12 dňové turnusy v modernom klimatizovanom hosteli s bazénom.

12 - 17.9 rokov

Štrk, skaly a biely piesok z Chorvátska a Talianska vymeníme za žltý piesok, morských ježkov za medúzy, azúrovo modré more za Čierne, prirátame priemerne 2 °C, ceny vydelíme dvomi a sme v Bulharsku na Slnečnom pobreží. Je to najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije. Je to Miami Beach Bulharska so všetkým, čo k tomu patrí. Kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori, leňošenie pri bazéne, pre aktívnych plážový volejbal. Asi tak vyzerá aj každodenný program nášho letného tábora pre násťročných v Bulharsku.

Vykúpaní a dochrumkava opečení si radi prídete odpočinúť do moderného hostelubazénom a barom s wi-fi.

Hostel sa nachádza do 10 minút pešej chôdze od pláže a tiež neďaleko obľúbeného aquaparku. Navštevuje ho mládež z celého sveta, takže o nové kontakty a zábavu nie je núdza. Komu to cez deň nestačí môže sa večer „doraziť“ v niektorej z desiatok diskoték (v sprievode animátorov), pretože rovnako ako do Talianska, aj sem sa chodí „žiť“ a do postele sa rozhodne nechodí o 22.00 h. Toto nie je úplne klasický detský tábor ako ho máme ešte niektorí v pamäti alebo ako si ho možno predstavujeme. Doba pokročila a pri mori to funguje inak, či sa nám to páči alebo nie. A mládeži sa to páči. Rodičia by preto mali byť s týmto posunutým režimom zmierení. Mládež nevodíme nikam, kde to nie je vhodné a každý, kto sa nechce zúčastniť večerného programu, má možnosť zostať na hosteli.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
321 01.07. - 12.07. VYPREDANÉ
322 10.07. - 21.07. VYPREDANÉ
323 19.07. - 28.07. VYPREDANÉ
324 26.07. - 04.08. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

nový moderný mládežnícky hostel, priestranné a pekné 4-6 posteľové izby s klimatizáciou, vlastným soc. zariadením a balkónom

StravaSTRAVA

plná penzia, nápoje k jedlám. Niektoré jedlá sme ich už naučili „po našom“ ale budú vás hostiť hlavne domácou balkánskou kuchyňou, t.j. veľa jedál z kvalitného mletého mäsa, ryby, zelenina, šaláty a niektoré pre nás nezvyklé špeciality. Takže aj tu platí, že sa treba vedieť prispôsobiť. Poznávanie jedál je súčasťou poznávania krajiny a preto predsa cestujeme.

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami cca 21 hodín, trasa cez Maďarsko a Srbsko (Rumunsko), odchody z BA ráno, príchody popoludní.

Názor CKNÁZOR CK

Všetci máme radi Bulharsko a Bulhari majú radi nás. Každoročná pokojnosť účastníkov najlepšie vystihne slovo „ošiaľ“!

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7x (9x) nocľah s plnou penziou, večera v deň odchodu, doprava, animátori, materiál, pobytové poplatky.

Nepovinné doplatky: balíček na cestu späť v cene cca 4 €. návšteva aquaparku cca 18 €. Všetko sa objednáva a platí až na mieste. 

CK ODPORÚČA

návštevu aquaparku

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

SUNNYBEACH PARTY – Bulharsko

ÁnoNie
Áno (odporúčame)Nie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.