ZAHRANIČNÉ TÁBORY

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

VITALITY - Taliansko

Vstúpte s nami do seba na talianskom pobreží

12 - 16.9 rokov

Hovorí sa, že slnko a more sú balzamom na telo aj na dušu a preto skúsime využiť účinok týchto medikamentov v našom novom projekte. Celý rok sa stretávate s rôznymi problémami a množstvom povinností, tak prečo aspoň na chvíľu nevypnúť a zopár dní sa nevenovať len svojmu telu a svojej duši. Pri mori, v letnom tábore v Taliansku budete mať jedinečnú možnosť profesionálne a zároveň neoficiálne sa poradiť o všetkom, čo vás trápi pod kožou i na nej, čo vás zaujíma a predebatovať vaše problémy. Pokúsime sa zaujať vás diskusiami o vašich úspechoch a neúspechoch, o vašich vzťahoch ...
Prezradíme tiež niekoľko jednoduchých trikov ako si vylepšiť účes, postaráme sa o dievčenskú či chlapčenskú pleť, príp. poradíme s výberom vhodných prípravkov. Všetky získané poznatky a účinky nového „maskovania“ môžete vyskúšať na večernej diskotéke.
Tí aktívnejší majú možnosť na vylepšenie svojej kondičky pri športových aktivitách. Nie je nič zdravšie ako ranný beh pri východe slnka naboso po prázdnej pláži, na ktorej si len lenivé a nechápajúce medúzy pozerajúc na vás ťukajú po slizkom čele.
Tento špeciálny táborový pobyt nasiaknutý pohodovou prímorskou atmosférou pripravia skúsení animátori v spolupráci s odborníkmi v daných oboroch.
Okrem uvedeného si užijete veľa kúpania, opaľovania a všetkého, kvôli čomu každý do tábora na Rimini chodí. Pláž ponúka plážový volejbal, stolný tenis, petang, vodné bicykle. Večer ako inak, ide sa žiť na niektorú z diskoték. O tom, ktorú diskotéku navštívite a ako dlho sa na nej  zdržíte, rozhoduje výlučne vedúci zájazdu podľa „zvládnuteľnosti“ a správania sa účastníkov. Rodičia by mali s možným neskorším návratom z diskoték rátať alebo pri nástupe môžu individuálne vyjadriť svoj nesúhlas. Je to takmer dospelácka dovolenka pre nedospelých. Keby sa náš pobyt zdal niekomu príliš voľný ubezpečujeme Vás, že vždy a všetko sa deje pod priamym dohľadom skúsených (!) animátorov a že dospeláckosť pobytu sa týka len programu. Magická veková hranica „18“ zostáva pre nás záväzná ...

Kúpanie: čakajú vás široké pláže s jemnučkým pieskom. Voda je dĺĺĺho plytká takže plávanie spojíte aj s turistikou. Hotel bezplatne poskytuje obmedzený počet ležadiel, na ktorých sa deti bez problémov striedajú.  

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY Z INÝCH MIEST
315 06.08. - 15.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

hotel, 2,3,4 - posteľové izby väčšinou s balkónom. Ak nevychádzajú ch/d, môžu sa objaviť dve 5-posteľové izby. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Menšie izby majú sociálne zariadenie riešené bunkovým systémom. t.j. spoločné vždy pre dve izby.

StravaSTRAVA

Čítaj pozorne !
plná penzia, typická talianska strava, niekedy priam špeciality, ale koľko ľudí toľko chutí ...
Raňajky: bufetový stôl (syry, šunka, maslo, vločky, nugeta, nápoje ...). Opakuje sa ale vy si vyberáte.
Obed: 1. Cestoviny (pasta), 2. Mäso s prílohou + šalát,
Večera: 1.Cestoviny (pasta), 2.Mäso s prílohou, polievka (2-3x za týždeň), 1-2x za týždeň môže byť večera studená.
Dezert: k hlavným jedlám sa podáva ovocie alebo dezert (domáci koláč)
Takto to vyzerá obvykle ale zloženie sa môže meniť, môže sa objaviť aj pizza a pod.
Pitný režim tak ako ho poznáte z táborov sa realizovať nedá,  ale v čase podávania jedál sa dá neobmedzene čerpať sýtená alebo nesýtená voda.
Na taniere sa nakladá toľko, aby sa čo najmenej odnášalo a to zase umožňuje pridať tým, ktorým sa máli. Stačí len požiadať. Ak ale niekto neodolá fastfoodom na pláži je jasné, že na riadnu stravu už nemá chuť a začne sa riešiť strava v tábore ....

DopravaDOPRAVA

autobusom, odchody z BA večer, príchody ráno. Trasa: cez Rakúsko po diaľnici priamo do Talianska. 

Odchody z Košíc a ďalších miest: 
z ďalších miest Slovenska deti zvážame rýchlikom. Plánovaný odchod z Košíc je cca o 14.00 hod. Na bratislavskej vlakovej stanici bude čakať náš autobus. Celá preprava detí do Bratislavy až k autobusu a naspäť do rúk rodiča prebieha pod dozorom animátora !
Okrem Košíc je nástup možný aj v : SNV, PP, LM, RK, ZA, PB, PU, TN, PN a TT, príp. aj v iných staniciach po predchádzajúcej dohode s CK .

Názor CKNÁZOR CK

Špeciálna novinka pre špecialnych klintov ...

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7 x nocľah, plná penzia, doprava, animátori, výlet do Mirabilandie, súkromná pláž+ležadlá, materiál, pobytové poplatky

CK ODPORÚČA

prihlásiť so do tohoto tábora

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

VITALITY - Taliansko

ÁnoNie
Áno (odporúčame)Nie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.