ZÁJAZDY PRE ŠKOLY

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

BULHARSKO - Sln. pobrežie

8 - 16.9 rokov

Slnečné pobrežie je najväčšie a najpopulárnejšie letovisko v krajine, kde to naozaj žije vo dne aj v noci. Je to bulharská Miami Beach, ktorá sa večer mení na divoký blikajúci Las Vegas s desiatkami diskoték a barov. Čaká Vás kúpanie, slnenie, skákanie do vĺn, bláznenie sa v mori a pre aktívnych plážový volejbal. Všetky ostatné služby už poskytne moderný hostel s bazénom a barom s wi-fi. Nachádza sa cca 10 minút pešej chôdze od pláže v blízkosti obľúbeného aquaparku.

 

MESIAC NOCÍ POČET ŽIAKOV CENA/OS./POBYT CESTOVNÉ POISTENIE/POBYT

jún

7 30 - 35 265 
jún 7 35 - 40 236 

UbytovanieUBYTOVANIE

moderný mládežnícky hostel, 2-6 posteľové izby s WC, sprchou a samostatnou klimatizáciou 

StravaSTRAVA

plná penzia, strava je podávaná na terase hotela. Strava je typická bulharská, tak ako všade v zahraničí, treba sa trochu prispôsobiť

DopravaDOPRAVA

klimatizovaným autobusom, cesta trvá s prestávkami väčšinou 19 - 21 hodín, záleží od dopravnej situácie a pracovnej morálky hraničnej polície (maďarskej). Trasa cez Maďarsko a Srbsko.
Na požiadanie nakalkulujeme aj odchody z iných miest SR.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

7x nocľah s plnou penziou, doprava z BA, pobytové poplatky
1 dospelý na 15 platiacich detí GRÁTIS

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

BULHARSKO - Sln. pobrežie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Utorok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Streda po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Štvrtok po dohode 9.00 - 16.00 h. nonstop
Piatok zatvorené - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
More JPC
Kam s detmi
Trendy svietidlá

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.