TÁBORY NA SLOVENSKU

ZOBRAZIŤ ZÁJAZDY

RYBY, RELAX, PRÍRODA

Rybársky kurz - Ranč na Striebornom jazere

8 - 15.9 rokov

Si nadšený rybár alebo chceš s rybolovom začať? Chceš zažiť pravú atmosféru rybačky? Máš záujem priučiť sa novým technikám lovu? Nebojíš sa chytiť naozaj veľkú rybu? V tom prípade máme niečo práve pre Teba! Rybársky kurz pod vedením profesionálnych rybárov Erika Voltemara a Miloša Švihoríka. Budeš si môcť vyskúšať lov rýb v dvoch nádherných jazerách plných rýb, kde plávajú viac ako metrové jesetery a kapre.
Počas týždňa sa stretneš s rôznymi technikami, prednáškami, pripravený je aj nočný a skorý ranný rybolov. Kvalitné návnady, náväzce, krmivo a všetko potrebné zabezpečí majster sveta v love kaprov 2016 a víťaz viacerých medzinárodných rybárskych pretekov. Okrem toho nás čaká klasický táborový program. Zahráme si originálnu hru tímov plnú pohody a smiechu, čakajú nás tvorivé dielne, plážový volejbal, zábavné športy, kopec hudby, tancov, táborák, disco, autobusový výlet spojený s kúpaním. Tábor je samozrejme určený aj pre dievčatá - rybárky.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2018

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
141 02.07. - 08.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
142 09.07. - 15.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
143 16.07. - 22.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
144 23.07. - 29.07. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
145 30.07. - 05.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
146 06.08. - 12.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ
147 13.08. - 19.08. VYPREDANÉ VYPREDANÉ

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Ranč na Striebornom jazere neďaleko Galanty je 8 hektárový, oplotený, zalesnený a strážený areál len 68km od Bratislavy ponúka ubytovanie v hlavnej budove s 3,4,5 - lôžkovými izbami, wc, sprchy spoločné.

K areálu samozrjem patria dve nádherné jazerá fakt plné rýb, útulné ubytovanie, spoločenské miestnosti a jedáleň vo westernovom štýle, minizoo, drevené ihrisko, 8m vysoká vyhliadková veža, ohniská, športoviská.

StravaSTRAVA

celodenná strava + pitný režim

DopravaDOPRAVA

Individuálna

V CENE JE ZAHRNUTÉ

ubytovanie, strava, rybársky kurz pre začiatočníkov a pokročilých, denne rybolov v rozsahu minimálne 6 hodín, certifikovaní inštruktori, základné vybavenie na rybolov okrem udíc, odborné prednášky o rybách, ich chytaní, chove, starostlivosť o ryby a prírodu, návšteva včelína s prednáškou o včelách, odborní garanti kurzov, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží, autobusový výlet na kúpalisko v okolí

 

Organizátor tábora občianske združenie Fatralandia
 
 

CK ODPORÚČA

jazda na štvorkolke, aguazorbing, jazda na koči za príplatok, 15€/kurz prenájom udice pre začínajúceho rybára za celý pobyt ( pre tých ktorí nemaju vlastnú udicu)

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

RYBY, RELAX, PRÍRODA

Ak nie je v ponuke možnosť dopravy „individuálna“ alebo „autobusová“ znamená to, že táto možnosť je už vypredaná.

ÁnoNie
ÁnoNie

Predbežná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu neurčitú s tým, že ho môžem kedykoľvek odvolať. Údaje môžu byť použité aj na marketingové účely (max.však 2 maili ročne, výhradne od našej CK) Ak si rozmyslíte, že nechcete dostávať marketingové správy stačí ak nám to mailovou správou oznámite.

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok dovolenka dovolenka nonstop
Utorok - - nonstop
Streda - - nonstop
Štvrtok - - nonstop
Piatok - - nonstop

NAŠI PARTNERI

Bifar
Kam s detmi
Trendy svietidlá
Fatralandia

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné neopakovateľných zážitkov a bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad na farme, bláznivý detský tábor 20 metrov od vody, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Novinkou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese a skôr večer ako cez deň ... Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.