DOVOLENKA PRE RODINY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Veľká noc pre celú rodinu

Veľká Noc plná zážitkov pre celú rodinku

0 - 99.9 rokov

Ak ste početná akčná rodinka, ktorá chce veľkonočné sviatky prežiť v nádhernej prírode, uprednostní pohyb a športovanie pred prehýbajúcom sa stolmi jedla a ničnerobením, naša ponuka je určená práve pre Vás.
Pozývame Vás na veľkonočný pobyt do hotela Biela Medvedica, ktorý sa nachádzana začiatku Národného parku Nízke Tatry-Juh, v obci Bystrá. Hotel ponúka vo svojom okolí atraktívne možnosti na rôzne športy, poznávanie a kopec veselýchrodinných zážitkov.

Hotel disponuje v primeranej cene dobrou kvalitou ubytovania a stravovania.

Naše tipy na veľkonočné zážitky:

           lyžovanie

 • 10 km parádna jarná lyžovačka na Chopku, kde môžete na jeden lístok prelyžovať celý Chopok z juhu aj severu, nájdete mnoho iných atrakcií, kvalitné ski servisy, lyžiarske školy, občerstvenie

  plávanie a saunovanie

 • 50 m wellness v hoteli Bystrá

 • 3 km wellness hotela Partizán na ploche 2260 m² ponúka miesto, kde sa zastaví čas

  adrenalín

 • 2 km lanový park Tarzánia pozostáva z 23 prekážok vo výške približne 5 až 7 m nad zemou. Jej súčasťou je tiež trasa určená pre menších, preto je Tarzánia vhodná aj pre rodiny s deťmi.

 • V areáli je aj 18 jamkový minigolf Tále.

  zážitky so zvieratkami
 • 1 km Ajax farma s koníkmi a obľúbenými poníkmi na jazdenie.

 • Na Ajax farme aj MINI ZOO zvieratiek - sliepočky, kohútiky, kuriatka, ovečky, kozičky, morky, húsky, zajačiky, kravičky, holuby

  turistika, poznávanie
 • 15 minút chôdze Bystrianska jaskyňa

 • okolie umožňuje prechádzky, túry, pozorovanie prebúdzajúcej sa prírody

 • pre top turistov jarný výstup na Chopok, alebo Ďumbier

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN BEZ DOPRAVY S DOPRAVOU
777 18.04. - 22.04. 109.00 € -

 

Ak sa tábor predáva s možnosťou „s dopravou“ aj s možnosťou „bez dopravy“ a pri jednej z týchto možností nie je uvedená cena, znamená to, že tábor „s dopravou“ alebo „bez dopravy“ je už vypredaný.

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

Hotel Biela Medvedica je situovaný v malebnej prírode na začiatku Národného parku Nízke Tatry za dedinou Bystrá, 2 km od známeho športového a lyžiarskeho strediska Tále, 10 km od Chopku.patrí bufet, tri spoločenské miestnosti, trávnaté ihrisko, betónové ihrisko na basketbal, ohnisko. Wifi
Ubytovanie je v 2 až 4 lôžkových izbách s WC a spchou

Vybavenie strediska:
spoločenské miestnosti, DVD, TV, wifi, biliard, stolný futbal, šípky, terasa, detské pieskovisko, hojdačky, krb vonkajší, ohnisko, gril, trávnaté ihrisko

StravaSTRAVA

4 x plná penzia, strava podávaná samoobslužne, raňajky formou bufetových stolov, obed, večera jednotné menu. Začiatok stravy 18.04.19 večerou, koniec 22.04. 19 obedom

DopravaDOPRAVA

Individuálna

Názor CKNÁZOR CK

Presvedčte sa, že je to výborný nápad !

AKO SA PRIHLÁSIŤ ?
Do rezervácie uveďte "hlavu rodiny" a ostatných členov (dátum narodenia a meno) do poznámky. Ostatné vymailujeme.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

4 x ubytovanie v hlavnej budove v 2 až 4 lôžkových izbách s WC a spchou, 4 x plná penzia, strava podávaná samoobslužne, raňajky formou bufetových stolov, obed, večera jednotné menu. Začiatok stravy 18.04.19 večerou, koniec 22.04. 19 obedom

Cena nezahrňa príplatky:
- 30 € k základnej cene pobytupri obsadení izby 1 platiacou osobou
- miestny poplatok (platba na mieste podľa veku účastníkov)
ZĽAVY:
- deti do 10 rokov zľava 10 € z ceny pobytu
- deti do 3 rokov pobyt zdarma bez nároku na služby

CK ODPORÚČA

... zbaliť sa a vyraziť smiley

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

Veľká noc pre celú rodinu

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok po dohode 9 - 16 h. stále
Utorok po dohode 9 - 16 h. stále
Streda po dohode 9 - 16 h. stále
Štvrtok po dohode 9 - 16 h. stále
Piatok po dohode 9 - 15 h. stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.