ZÁJAZDY 18+

ZOBRAZIŤ TÁBORY

Vyzerá to ako tábory, je to na rovnakom mieste ako tábory ale našťastie to nie sú tábory. Sú to zajazdy pri mori bez detí, bez vedúcich, bez programu a na konci zájazdu zostanete dokonca aj bez peňazí :) Je to príjemný, veget pri mori plný zábavy v Taliansku alebo v Bulharsku, kde nebudete nikomu vadiť a nikto nebude vadiť vám. Za uplynulé roky to už vyskúšalo viac 1,5 tis. mladých od 18 do 26 rokov. Ste na rade ... :)

BULHARSKO 18+

Bulharsko, Slnečné pobrežie

Zájazdy 18+

18 - 23.9 rokov

od 395.00 €

autobusová

Termíny:

od 09.07.2021

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.