JAZYKOVÉ TÁBORY A ZÁJAZDY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

COOL WORTHING SCHOOL

16 dňový jazykový tábor v Anglicku a bohatý program plný výletov s ubytovaním v rodinách. Bez príplatku nastupujú deti v ČR.

12 - 19.9 rokov

Aj na toto leto sme pre vás pripravili obľúbený jazykový pobyt pre mládež v krásnom pokojnom prímorskom letovisku Worthing, na juhu Anglicka. Len ťažko nájdeme kľudnejšie a bezpečnejšie miesto v Európe. Dva týždne na anglickom pobreží s ubytovaním v anglických rodinách a návštevou anglických jazykových kurzov umožnia deťom a mládeži nielen výborne sa zdokonaliť v jazyku, ale aj zažiť pravú atmosféru anglického školského prostredia a nadviazať nové kontakty !
Jazyková škola St.Georges Clubclass je umiestnená priamo v centre mesta a výučba prebieha každý deň v dopoludňajších hodinách v rozsahu 20 vyučovacích hodín týždenne, t.j.40 hodín za pobyt. Výučba vedená kvalifikovanými anglickými lektormi je zameraná predovšetkým na konverzáciu, ale významnou zložkou je aj počúvanie jazyka, písanie a gramatika, v rôznych úrovniach znalosti jazyka. V triede je max.15 študentov.
Popoludňajší program je nabitý aktivitami a výletmi a organizuje ho čiastočne škola alebo sprievodkyňa. Večerné vychádzky sú neorganizované a umožnené len na základe písomného súhlasu rodičia a limitované 22.hodinou.
Plánovaný program zájazdu:
1. deň
- odchod zo SR o 10.00 hod.
2. deň - trajekt Calais – Dover, celodenná prehliadka Londýna, po dohode so sprievodkyňou možnosť návštevy London Eye, Tower of London, London Dungeon, Muzeum Madame Tussaud´s, odchod do Worthing, ubytovanie v rodinách
3. deň - dopoludnia výučba, popoludní návšteva kvetinovej záhrady High Down Garden
4. deň - dopoludnia výučba, popoludní návšteva hradu Arundel – jedného z najkrajších hradov Anglicka
5. deň - dopoludnia výučba, popoludní  výlet do mesta Brighton - prímorské mesto, návšteva podmorského sveta Sea Life Centre, prechádzka okolo Royal Pavilionu a starodávnými uličkami The Lanes, návrat do rodín
6. deň - dopoludnia výučba, popoludní návšteva skanzenu Open Air Museum , návrat do rodín
7. deň - dopoludnia výučba, športové popoludnie, plávanie, možnosť bowlingu, návrat do rodín
8. deň - celodenný výlet  doobeda prehliadka mesta Salisbury na rieke Avon, návšteva katedrály, múzea, malebného starého mesta, popoludní cesta k prehistorickému kamennému kruhu Stonehenge, návrat do rodín
9. deň -  odpočinok, deň s hostiteľskou rodinou a priateľmi
10. deň - dopoludnia výučba, popoludní výlet do mestečka Hastings, návšteva zrúcaniny Hastings Castle - miesto bitky z r. 1066, prehliadka pašeráckej  jaskyne Smugglars Adventure, návrat do rodín
11.deň - dopoludnia výučba, popoludní výlet k útesom Seven Sisters, prechádzka po útesoch, pohľad na maják Beachy Head, návrat do rodín
12. deň - dopoludnia výučba, popoludní výlet do prístavu v Portsmouth - prehliadka bitevnej lodi lorda Nelsona HMS Victory a veže Spinaker Tower, návrat do rodín
13. deň - dopoludnia výučba, popoludní návšteva pevnosti Newhaven Fort, návrat do rodín
14. deň - dopoludnia výučba, popoludní rozlúčka s mestom, kvíz (quiz) na pláži, nákupy darčekov
15. deň odchod o 08:00  - celodenní výlet do Londýna - prechádzka centrom mesta, nákupy. Večer prejazd do prístavu Dover a trajekt do Calais
16. deň -  príchod do SR v popoludňajších až večerných hodinách.
Sprievodkyňa môže program upraviť podľa potrieb a záujmu skupiny, aktuálnej situácie, momentálnej dostupnosti objektov alebo počasia.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2019

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
351 27.07. - 11.08. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v hostiteľských rodinách. Ubytovanie v hostiteľských rodinách je najlepším spôsobom ako si zdokonaliť angličtinu a zároveň skúsiť anglický spôsob života.

StravaSTRAVA

Účastníci spolu s rodinami raňajkujú a večerajú, obedy dostávajú formou balíčka (packed lunch). Strava je typická anglická, ľahko stráviteľná .... Hlavným jedlom je večera.

DopravaDOPRAVA

autobusová z Bratislavy cez ČR, SRN, Belgicko, Francúzsko (trajekt Calais – Dover)

Za priplatok (10€) je možnosť výberu konkrétneho sedadla v autobuse. Keď kliknete sem, vyberiete si z miest pri ktorých ešte nie je napísané "OBSADENÉ". V rezervačnom formulári začiarknete možnosť "Výber sedadla" a do poznámky uvediete číslo zvoleného sedadla. Vybrané miesto bude platiť počas celého zájazdu. Čím skôr sa prihlásite tým budete mať väčší výber.
Tí, ktorí si konkrétne sedadlo nevyberú, budú si mocť vybrať z neobsadených miest. "Výtržnícku zadnú päťku" tento autobus nemá cheeky


Bez príplatku je možné pristúpiť aj v Brne a Prahe

Názor CKNÁZOR CK

Dĺĺĺhoročne osvedčený, vyskúšaný, bezpečný, spoľahlivý a hlavne obľúbený jazykový pobyt na perfektnom mieste, vedený skúsenou sprievodkyňou. Mnohí tento pobyt absolvovali už opakovane.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

13x nocľah a strava v hostiteľskej rodine, autobusová doprava vrátane trajektu, 40 vyučovacích hodín anglického jazyka s anglickými lektormi, študijný materiál, poobedňajšie aktivity každý deň vrátane výletov, sprievodca.
Príplatok za vstupné do niektorých múzeí a pamiatok + cca 65 GBP sa paltí na mieste !
Na tento pobyt nebude „last minute“ cena.

CK ODPORÚČA

Komplexné cestovné poistenie Poisťovne Union v cene 19,20€

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

COOL WORTHING SCHOOL

ÁnoNie
ÁnoNie

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok - dovolenka stále
Utorok - dovolenka stále
Streda - dovolenka stále
Štvrtok - dovolenka stále
Piatok - dovolenka stále

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory a pobyty, lyžovačky pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábory s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečné a umelecké tábory, detské tábory s výučbou jazyka, atď. Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Našou špecialitou sú zájazdy pre mládež od 18 rokov a jazykový pobyt pre deti v Anglicku. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku, kde je to skôr o odpočinku ako o hrách na lúke a v lese. Hitom sezóny je jazykový pobyt pre deti na Malte.Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 20 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.