JAZYKOVÉ TÁBORY A ZÁJAZDY

ZOBRAZIŤ TÁBORY

WORTHING SCHOOL - letecky

14 dňový jazykový tábor v Anglicku a bohatý program plný výletov s ubytovaním v rodinách. 100%-ný servis 24 hodín denne.

14 - 19.9 rokov

Aj na toto leto sme pre vás pripravili obľúbený jazykový pobyt pre mládež v krásnom pokojnom prímorskom letovisku Worthing, na juhu Anglicka. Len ťažko nájdeme kľudnejšie a bezpečnejšie miesto v Európe. Dva týždne na anglickom pobreží s ubytovaním v anglických rodinách a návštevou anglických jazykových kurzov umožnia deťom a mládeži nielen výborne sa zdokonaliť v jazyku, ale aj zažiť pravú atmosféru anglického školského prostredia a nadviazať nové kontakty ! 
Jazyková škola Student Gateway English Courses & Cultural Centre  je umiestnená priamo v centre mesta a výučba prebieha každý deň v dopoludňajších hodinách v rozsahu 20 vyučovacích hodín týždenne, t.j.40 hodín za pobyt. Výučba vedená kvalifikovanými anglickými lektormi je zameraná predovšetkým na konverzáciu, ale významnou zložkou je aj počúvanie jazyka, písanie a gramatika, v rôznych úrovniach znalosti jazyka. V triede je max.15 študentov.
Priklad letneho programu mozete najst tu, tento rok s malymi zmenami.
Víza

V 2022 víza do UK na krátky jazykový program nebude potrebné. Platný pas počas pobytu je podmienkou.

TERMÍNY A CENY PRE ROK 2023

KÓD TERMÍN Z BRATISLAVY
352 16.07. - 30.07. VYPREDANÉ

FOTOGALÉRIA

UbytovanieUBYTOVANIE

v hostiteľských rodinách. Ubytovanie v hostiteľských rodinách je najlepším spôsobom ako si zdokonaliť angličtinu a zároveň skúsiť anglický spôsob života.

StravaSTRAVA

Účastníci spolu s rodinami raňajkujú a večerajú, obedy dostávajú formou balíčka (packed lunch). Strava je typická anglická, ľahko stráviteľná .... Hlavným jedlom je večera.

DopravaDOPRAVA

Letecká
Letenku kupujú rodičia individuálne. 
Presné detaily letu :
Je dôležité, aby ste zakúpili len vybraté lety, aby deti cestovali spolu s dozorom, ktorý zabezpečujeme !  
Cestovný dozor nemôžeme zaručiť pre tých, ktori zakúpia iné lety. 
Pre deti mladšie ako 16 rokov budete potrebovať číslo letenky toho, kto pojde ako dozor a toto bude poskytnute po platbe vkladu, spolu s kontaktom na dozor.

Lety:

Do Londýna (Stansted) FR2315
Bratislava - Londýn (Stansted)
So, 16. júl 22
Čas odchodu - 06:35
Čas príchodu - 07:50
(BTS) - (STN)

Do Bratislavy FR2314
Londýn (Stansted) - Bratislava
So, 30. júl 22
Čas odchodu - 08:30
Čas príchodu - 11:40
(STN) - (BTS)​

Názor CKNÁZOR CK

Dĺĺĺhoročne osvedčený, vyskúšaný, bezpečný, spoľahlivý a hlavne obľúbený jazykový pobyt na perfektnom mieste, vedený skúsenou sprievodkyňou. Mnohí tento pobyt absolvovali už opakovane.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

- 14 nocí ubytovania v hostiteľských rodinách aj so stravou
- 40 hodín Anglictiny v medzinárodných triedach
- aktivity a vylety (2 Londyny, Brighton a Portsmouth, vecerne a poobedne aktivity)
- transfer z letiska a na letisko (Londyn Stansted - Worthing - Londyn Stansted)
A teraz ešte aj Kompletné cestovné, zdravotné a Covid poistenie!

1. Ubytovanie je v rodine, kde sa hovorí Anglicky. Deti sú ubytané po dvoch, troch alebo štyroch na každú rodinu alebo s kamarátmi alebo so študentami podobného veku a inej národnosti (podla požiadaviek rodicov).
2. Strava 3x denne je zahrnute v cene (ranajky, obedovy balicek a tepla vecera).
3. Rodiny v ktorých ubytovávame bývajú v maximálnej vzdialenosti 35 min chodzou od školy. Všetky rodiny, sú pravidelne kontrolované našm oddelením ubytovania a maju čistý výpis z policajného registra, kópie originálov sú u nas v kancelárii..
4. Hodiny AJ prebiehajú v medzinárodných triedach, kde Vaše deti stretnú novych priateľov, a zároveň si precvičia AJ aktívnou komunikáciou.
5. 40 hodín angličtiny (40 lekcií x 45 minút) 
6. Na konci kurzu je promócia (presentacia diplomov) a osobnej správy o pokroku od učiteľa. Učitelia su všetci rodení Angličania.
7. Program zahŕňa 2 celodenné výlety do Londýna, 2 poldňové výlety do iných historických miest, 6 spoločných aktivít a 6 večerných aktivít.

Skusený sprievodca bude zodpovedný za deti počas jazykového pobytu, a ktorý bude s deťmi od odletu z Bratislavy, počas celého pobytu a aj na ceste naspat z UK. Kontakt na dozor bude poskytnutý po obdržaní registračných detailov dietata. 

Čo NIE JE zahrnuté v cene :
1. Transfer z HC do Bratislavy na letisko, rodičia budú zodpovední za transfer ich deťaťa / deti na letisko a z letiska v Bratislave
2. Letenka z Bratislavy do Veľkej Británie (bezne lety z Bratislavy pristavujú na letisku Stansted, Ryanair)
3. Extra poplatok za špeciálnu diétu alebo stravu, ako príklad bezlepkovej diéty. V prípade špeciálnej stravy je extra poplatok 10 £ na tento pobyt (20 £ na tento pobyt)
4. Úplný začiatočníci (ktori sa nikdy AJ neučili) majú možnosť one-to-one hodin, zaciatocnici nebudú zaradeni do medzinárodných skupín, na one-to- jedna hodiny sa doplaca. Kazdy student je testovany online pred prichodom.
5. Vreckove - odporucame £50 - £60 na tyzden. Platby kartami sú bežné všade. 
6. Extra exkurzie (na nedele, ako napriklad Harry Potter World) o ktorých budete priebežne informovaní. 

REZERVÁCIA

Prosíme údaje vypisovať s diakritikou

WORTHING SCHOOL - letecky

Orientačná cena:

* - hodnota musí byť vyplnená
Táto rezervácia je nezáväzná je potrebná zmluva o obstaraní zájazdu.
Po prijatí tejto rezervácie budete zaregistrovaný v našom rezervačnom systéme.
Rezerváciu následne potvrdíme prípadne zamietneme e-mailom alebo telefonicky.
Opakovaná rezervácia nie je možná. Po uplytnutí rezervačnej lehoty je potrebné bezodkladne poslať podpísanú zmluvu inak riskujete obsadenie zájazdu!
Súhlasím s tým, aby v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení boli moje osobné údaje zaradené do databázy a rezervačného systému CK Úsmev. Spracúvanie osobných údajov sa uskutoční za účelom zabezpečenia zmluvného vzťahu. Tento súhlas poskytujem dobrovoľne na dobu 10 rokov s tým, že ho môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií elektronicky max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, adresa elektronickej pošty.
Súhlasím so zasielaním reklamných informácií poštou /katalóg/ max. 1x ročne
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na účely marketingu, reklamy a komerčnej komunikácie v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia.
Súhlasím, aby CK úsmev zverejnila fotografie, videá, na ktorých sa môže nachádzať moje dieťa na web www.ckusmev.sk, Facebook CK Úsmev a do propagačných materiálov.
CK Úsmev sa snaží nezverejňovať detaily tváre (tzv. portréty). Alebo tvár nejako prekryje. Vaše dieťa sa môže ocitnúť väčšinou len ako jedno zo skupinky. Nesúhlas s týmto by nám do veľkej miery sťažoval výrobu všetkých propagačných materiálov, ktoré vyrábame pre vás. Ďakujeme za pochopenie.

POUČENIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV

NAŠE TIPY - TáBORY, VÝLETY, POBYTY

KONTAKTUJTE NÁS

0904 465 336
0904 465 336

... ALEBO PRÍĎTE PRIAMO K NÁM

KEDY PRACUJEME?
Deň V kancelárii Na telefóne E-mail
Pondelok home office - nonstop
Utorok home office - nonstop
Streda home office - nonstop
Štvrtok home office - nonstop
Piatok home office - nonstop

Letné tábory, jazykové pobyty a zájazdy

CK Úsmev ponúka: detské tábory na Slovensku, zimné a letné tábory v zahraničí, jazykové tábory pre deti. Naše tábory to nie sú len niekoľko dní strávených bez rodičov, ale sú to dni plné bohatého programu. Letné tábory ponúkame s rôznym tématickým zameraním a štylizáciou ako napríklad tábor s koníkmi, akčný vojenský tábor, tanečný táborumelecké tábory, športový tábor, detské tábory s výučbou jazyka a mnoho ďalších. Najnovšími hitmy sú Kravmaga tábor a Parkour Camp.
Veľkú časť ponuky tvoria zahraničné tábory, hlavne tábory pri mori. Deti a mládež si s nami môžu oddýchnuť pri mori v tábore v Chorvátsku, v tábore v Bulharsku a v tábore v Taliansku..Tábory pre deti a mládež organizujeme vyše 25 rokov a mnohí z účastníkov už u nás pracujú ako animátori, príp. k nám už hlásia svoje deti.